Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 10:07 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

zdaje sobie sprawę ze zmian i standardów opieki i leczenia na porodówce ponieważ ostatni mój pobyt na Lutyckiej to 17 lat temu ,przyjęto mnie z krwawieniem ( odklejenie łożyska ) i nie było mowy o przewiezieniu na polną natomiast teraz są pewnie inne procedury najlepsze dla mam i dzieci i o to chodzi najważniejsze nasze i maluszków bezpieczeństwo

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej...z tego co wiem to nie zmieniło sie za duzo na Lutyckiej....
Urodziłam tam dwóch synków sn i teraz tez tam chce rodzic...

Do tatusiów którzy przyjeżdzaja nie w godz odwiedzin tez maja inne podejscie wkoncu to ojciec i rozumieja ze pracuje...mój maz jak przyjezdzał i nie zdarzyło sie zeby któraś z pielegniarek miała jakis problem,,,no po porodzie z młodszym synkiem delikatnie go wygnali do domu ale juz widzieli ze zasypia na moim łozku wkoncu był ze mna od 21 do 6 rana...pieluszki dawaja,podkłady tez,ciuszki do dziecka,piżamy,fakt faktem podkłady sa jak narty.....z tyłu namiot i z przodu tez.....ale nie ważne....

ZOO nie dawaja,bo poprostu nie maja tak było jak ja rodziłam....dolargan tez dostałam ale nie pomógł mi wcale bo kroplówke z podłogi wyrwałam.....wiec tez nieczuleniato tak jak by ich nie było...gaz rozweselajacy tez niema.......ale nikt nie mówił ze bedzie łatwo

Offline Wyświetl profil  

Witajcie,

Mój pierwszy poród odbył się na lutyckiej. Leżałam tam na tydzień przed porodem, który próbowali wywołać aż wreszcie zrobili CC. Wszystkie pielęgniarki są bardzo miłe chociaż na pierwszy rzut oka niektóre takie się nie wydają. Jednak po dłuższym pobycie okazuje się,że jest ok :)

Mój lekarz też tam pracuje, ja się tam urodziłam więc jakoś się zdecydowałam na ten szpital. Położną opłacona miałam na 2 dni przed cc ponieważ rodzina spanikowała ;) Różnica była tak,że moja położna np. pomimo tego,że miała nockę to przyjeżdżała do mnie już od rana :) reszta bez zmian była miła chociaż czasami jak mieli z 2 porody to potrafili mnie zostawić pod ktg na 3-4h wieczorem :/

Po porodzie dostałam osobny pokój więc też było ok, chociaż byłam tak przerażona pierwszym dzieckiem,że tęskniłam za innymi mamami. Pieluszek dużo, koszule mogłam zmieniać nawet 2/3 razy dziennie wg potrzeby. W sumie od porodu do dnia wyjścia ze szpitala używałam tylko ich koszul. Podkładów dostajesz do woli. Są ok, dobrze się z nimi chodzi ;)

Pan od laktacji lekko irytujący, kazał pobudzić laktację w pierwszej dobie i odciągać mleko co spowodowało u mnie komplikacje :/

Ogólnie daje 8/10 i znów tam będę rodzić :)

ZAPRASZAM DO POLUBIENIA :) Wyjątkowe ciuszki dla dzieci :)
https://www.facebook.com/pages/La-Lula/124974257702540

Offline Wyświetl profil  

witam!planuje 2 dziecko i chciałabym rodzic tym razem na Lutyckiej ,chciałabym miec rowniez lekarza ktory tam pracuje.prosze podajcie mi jakies namiary na dobrego ginekologa!!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]