Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 11:06 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

witam.
Chciałam się dowiedzieć czy któraś rodziła w Instytucie Matki i Dziecka na ul.Kasprzaka w Warszawie????
ja właśnie tam się wybieram żeby urodzić moją dzidzie, a na pewnej stronie w necie znalazłam straszne opinie na temat tego szpitala....więc jesli znajdzie się ktoś ze wspomnieniami z tej placówki...to bardzo proszę o rade :( ....Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie pomogę, ale w necie rzadko spotkasz opinie pozytywne, raczej bywa to medium dla niezadowolonych i sfrustrowanych :wink: Oni najczęściej czują potrzebę podzielenia sie swoimi przeżyciami. To na pocieszenie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja moge tylko powiedziec ze chcialam obejrazec sale poroodwe i poporodowe, pojechalam do IMiDZ i nie chcieli mi pokazac, bo powiedzieli ze sa porody , wiec mowie ze mozep poporodowe sale a oni ze sa porody i sie nie da . Tylko dowiedzialam sie ze jest 42 lozka. Takie troche stare czasy tam panuja.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W zasadzie trudno nie uznać argumentacji. Jakbym rodziła, też wolałabym bez zwiedzających :wink: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Powiem tak, ja tam rodziłam i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna!!!
Nie mówiłabym raczej, ze starodawne obyczaje tam panują tylko bywaja tam naprawde ciezkie przypadki i wierze, ze personel wykonuje swoją prace a nie oprowadza niezdecydowane paniusie, które chciałyby sobie pozwiedzac (bez urazy). To jest za poważna instytucja na takie oprowadzki.
Osobiscie tez byłam jednym z ciezszych przypadkow i jestem zadowolona, bo i opieka i podejscie do pacjentki jest ok. I raczej nie chciałabym wycieczek w trakcie mojego pobytu. //jestem zadowolona rowniez z opieki neonatologów i poradni specjalistycznych dla dzieci!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

proszę o opinie o dr. Asmma EL Midoui - Niemiec

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ania ur. 11.12. o godz.11:45 2850gr 53cm .

rodziłam w IMiD na Kasprzaka - nienawidzę tego szpitala bo trzymali mnie na patologii prawie 2 tyg.i nie mogli podjąć właściwej decyzji.... mała miała konflikt pępowinowy<wokół szyi i pod pachą> ciąża była zagrożona martwicą płodu :/ wryyyyyyyy tętno cały czas spadało przepływy nie były w normie :/
wskazania na cc już były ....

Po próbie oxy męczyłam się jeszcze tydzień aż urodziłam sn... a raczej wyciągali mi małą zabiegowo przez vaccum bo juz nie oddychała; ( dostała tylko 7pkt. dzięki Bogu jest cała i zdrowa ...ale ile ja się namęczyłam i strachu najadłam to moje :/

A ja myślałam że TAM są najlepsi specjaliści :((((

Co do sprzętu to TRAGEDIA !!! Ktg ciągle się psuło - ja miała co 4h badania i ciągle szwankowało :/
później badanie słuchu małej ...koszmar - panie przepychały igłą wtyk czy coś co się wkłada do ucha i wyszło że mam dziecko półgłuche - po 2h poszłam jeszcze raz i wyszło że słyszy obustronnie :/

jeszcze nie mogę dojśc do siebie :(((

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja tam rodziłam 3 razy i bardzo zachwalam tam porody ,choc każdy był inny
moim zdaniem opieka super i lekarze z powołania !

Offline Wyświetl profil  

ja nie rodziłam tam ale leżałam z dzieckiem na chyba trzecim czy drugim piętrze na chirurgii prawie 1,5 miesiąca. Jedyne co mnie denerwowało to durna zasada 1 rodzic a mała salka dla rodziców zapełniona była 'tą drugą' połówką której niestety szpital nie akceptował na oddziale....

poza tym, mało znam opinii o porodach ale te co widziałam kobiety zaraz po porodzie jak coś było nie tak przewożone z dziećmi na oddział gdzie ja byłam były naprawdę ogarniete taką opieką że tylko chwalić.

Pielęgniarki poznałam dwie które nie powinny tam pracować reszta fajna,przyjemna do dzieci otwarta.

Każda opinia jest inna,myślę że jak Ty się nastawisz pozytywnie to i odbierzesz pozytywnie.
NIE MA SZPITALI IDEALNYCH.

IMiD to niestety bardzo stary budynek, momentami straszy ale kurczę... to Polska właśnie :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]