Dzisiaj jest sob gru 15, 2018 12:36 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Byłam miesiąc temu na polnej z zagrażającym porodem przedwczesnym..jak dla mnie to mają tam taki bałagan, ze bałabym się żeby mi dziecka po drodze nie zgubili :?
Leżałam na jednym oddziale z kobietami po porodzie(nie, zeby mi to przeszkadzało), właściwie oddział to część korytarza, żeby na niego wejść, trzeba przejść przez dwa inne..Mąż mnie szukał pół godziny.
Posiłki podawane na stołówce - o ile na patologii to ok, integracja etc to w czasie obiadu przychodziły położne i mówił: pani z 12 płacze dziecko proszę iść je uspokoić..no kurde..Na Lutyckiej jesz przy łóżku i nie musisz malucha zostawiać.
A najbardziej wkurzające było to, że 5 razy dziennie ktoś przychodził z pytaniem: Z czym pani do nas przyszła...nosz kurde z brzuchem chyba nie :roll:
Kobietka obok przyszła z zbyt wysokim ciśnieniem - w trakcie przyjęcia miała małe skurcze była gdzies w 37-38 tyg..po 4 dniach dopytywania się i tłumaczenia że na ciśnienie nic nie dostała a skurcze są nieefektywne, ba nawet ich nie czuje znudziło jej się tłumaczenie i kazała wszystkim w karte patrzeć :roll:
Wydaje mi się, że leki podaje tam się standardowo - idziesz ze skurczami w 34 tyg..dwa dni pod pompę - na pytanie dlaczego - tak się u nas robi..nikt mi nie potrafił podać medycznego uzasadnienia - tym bardziej że ani rozwarcia ani nic innego się nie działo.KTG tez specjalnie nie szalało, ot delikatne skurcze przepowiadające, które w poprzednich ciążach były ignorowane :roll:

Reasumując - moja ciąża przebiega prawidłowo - na komplikacje się nie zapowiada - nie mam zamiaru katować się więcej Polną i jadę na Lutycką.innych szpitali nie rozważam tylko dlatego ze mam do nich daleko a nie jestem zbyt wymagająca.chce urodzić i wrócić do domu, nie potrzebuję wielkich wygód i głaskania :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej mamuśki :wink:

moje dwie przyjaciolki rodziły w ubiegłym roku Św. Roziny- w marcu i listopadzie i super sobie chwaliły...mam nawet namiary na położną p.Lucynke stamtąd która jest genialna. Dzieci zabieraja i przywożą n aprośbę, odwiedziny na korytarzu a nie na sali gdzie się chce po prostu odpocząć

Ja niespełan 7 lat temu rodziłam na Polnej i nikt mnie w tamte okolice juz nigdy nie zaciągnie!!

To byłą masakra!!!

Rzeźnia!!

Jak nie masz swojej położnej to jesteś z drugiej kategorii leż i kwicz!!

Mam tylko nadzieję ze to się tam zmienilo choć od zanjomych wiem że nizbyt...co do opieki nad dziećmi-szacun...syn był wczesniakiem i na neonatologii szybka reakcja

poza tym dużo dużo minusó..po prostu nigdy więcej

ja będę rodzić w Raszei...moja kolejna psiapsiółka jest tam położną i nie martwię się wogóle porodem :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

ja rodzialm na polnej i jestem bardzo zadowolona swietna obsluga

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]