Dzisiaj jest śr gru 19, 2018 6:32 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Autor Wiadomość

Ja rodziłam na Madalińskiego w grudniu 2012.
Bardzo dobrze wspominam poród oraz pobyt w szpitalu. Położnej nie opłaciłam, ale opiekę przy porodzie oceniam na 10 w skali 1-10. Sala porodowa 1-osobowa, z prysznicem, piłką i innymi udogodnieniami.

Położna była na każde moje zawołanie, nie marudziła, kiedy ją o cos prosiłam, cały czas pracownicy byli bardzo mili i uprzejmi. Mój mąż był cały czas ze mną, nie było za to żadnych dodatkowych opłat. Najgorzej było ze znieczuleniem, poniewaz nie wiedzialam ze do znieczulenia potrzebne jest rozwarcie na 4 cm. Czekalam na nie dlugo, jak juz doszlo do tego, ze moglam miec podane znieczulenie trzeba bylo poczekac chwilke na anestezjologa - super milego i delikatnego dr. Za znieczulenie nie ma dodatkowych opłat. Aplikacja znieczulenie byla naprawde bezbolesna.
Po porodzie dziecko w pozycji ciało do ciała było z nami 2 godziny po porodzie. Po tym czasie przewiezieni zostalismy na sale poporodową - 3 osobową, po remoncie, z własną łazienką.
Opiekę poprodową oceniam na bardzo dobrą, jedzenie ok. W miarę potrzeby położne udzielały wskazówek laktacyjnych, pokazywały, jak poprawnie przystawać malucha do piersi.
Polecam doktora Leszka Gmyrka, który prowadził moją ciążę, super specjalista, zawsze optymistycznie nastawiony.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]