Dzisiaj jest sob lis 25, 2017 9:52 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Cześc. Czy któraś z Was również miała takie niewielkie libido po porodzie? Nie wiem co się zrobiło ale zupełnie nie mam ochoty na przyjemności z meżem. Od porodu troche już mineło tak więc wszystkie hormony powinny sie ustabilizować ( jestem już rok po oraz nie karmię piersią). Kiedyś bardzo lubiłam uprawiać seks, obecnie praktycznie mógłby dla mnie nie istnieć. Co robić?

Offline Wyświetl profil  

Być może problem nie leży tutaj w hormonach ale w rutynie. Często zdarza sie tak,ze my mamuśki jesteśmy totalnie zapracowane oraz nie mamy czasu na to aby zająć się mężem. Myśle,że możesz zastanowić się tutaj nad jakimś urozmaiceniem życia intymnego. Czy probowaliście róznych zabawek erotycznych? Powiem Ci,ze fajna sprawa ponieważ takie zabawki mogą znacznie bardziej poprawić Wasze współżycie,nadać trochę smaczku. Może jakieś afrodyzjaki?

Offline Wyświetl profil  

Szczerze? Jeszcze jak do tej pory nie używaliśmy żadnych gadżetów. Oraz afrodyzjaków.Zastanawiałam się nad tym kiedyś ale raz : wstydziłabym się trochę iść do sex shopu. Dwa: czy nie jest to aby efekt placebo?

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyno ja również nie wybrałabym się do sex shopu tradycyjnego ale przecież jest wiele sklepów internetowych, w których można kupić sobie takie rzeczy tak więc nie rozumiem tutaj Twojej wymówki. Polecam szczególnie Sex Elixir. Może o nim słyszałaś bo jest to tak zwana hiszpańska mucha. Znacznie zwiększa podniecenie, sprawia,ze chce Ci się o wiele bardziej. I nie jest to na pewno efekt placebo bo kilka razy spróbowaliśmy kiedy sama nie widziałam i miałam bardzo dużą ochotę na seks.
Poza tym wyjdźcie z sypialni i wybierzcie się na przykład na kolację .Bez dzieci.To również poprawia atmosferę.

Offline Wyświetl profil  

U mnie brak ochoty na seks najczęściej wiąże się ze zwiększoną liczbą obowiązków i w pracy i w domu. Rośnie poziom stresu wówczas.

Offline Wyświetl profil  

Ja mam dokładnie tak samo. Jak mam dużo stresów i pracy to kompletnie nie chce mi się nic robić.

Offline Wyświetl profil  

Znajome to, nawet nie wiem jak z tym walczyć. A mąż coraz bardziej zniesmaczony...

Offline Wyświetl profil  

Wizyta w sexshopie raczej nie pomoże na obniżone libido. Już prędzej zioła albo leki coś wskórają...

Offline Wyświetl profil  

Mysle ze trzeba pomyslec troche o sobie. Wyrwij sie z tych wszystkich obowiazkow domowych. Zrob najpierw cos dla siebie:)zacznij cwiczyc,idz do fryzjera itd zrob cos co lubialas robic zanim nie bylo dziecka. Jak wrocisz Ty do formy to i wroci Twoja ochota na seks:)

Offline Wyświetl profil  

ja tez mialam ten problem, probowalam wielu roznych rzeczy aby sobie pomoc, jednak dopiero po konsultacji z ginekologiem zdalam sobie sprawe w czym tkwi problem, mialam bardzo slabe nawizlenie pochwy, co powodowalo liczne otarcia i brak przyjemnosci podczas seksu... dopiero po kuracji globulkami Hydrovag, ktore zarowno zregenerowaly sluzowke pochwy z wczesniejszych podraznien, jak i zapewnily odpowiednie nawilzenie przyjemnosc i ochota na wspolzycie powrocily!!

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka
Awatar użytkownika

orrik pisze:
U mnie brak ochoty na seks najczęściej wiąże się ze zwiększoną liczbą obowiązków i w pracy i w domu. Rośnie poziom stresu wówczas.

Też tak miała i to jeszcze nie posiadając dziecka. Praca, dom, praca dom. Stwierdziłam, że trzeba coś z tym zrobić. Odpoczęłam na wolnym dwa dni i zajęłam się sobą całkowicie. Gorące kąpiele, kremy, maseczki, dobre jedzonko, pełny relaks. Na koniec czekała seksowna bielizna którą kupiłam kilka miesięcy temu i zalegała w szufladzie. Wyskoczyłam w niej zmęczonemu po pracy mężczyźnie i BUM. Strzał w dziesiątkę! Wtedy nawet kilka razy ale tendencja się utrzymuje :)
No i justekkk ma rację, jest tyle sklepów internetowych. Jak się nie pali polecam aliexpress, bo trochę się czeka ale do wyboru do koloru i niskie ceny a jak chce się szybciej to zawsze jest allegro. Dużo fachowych sklepów które oferują dyskretną wysyłkę no i taniej niż w sklepach stacjonarnych ;)

Offline Wyświetl profil  

Dokładnie zmęczenie. A żeby mieć ochotę na sex trzeba być zrelaksowanym i rozluźnionym. Więc najlepszy sposób to odpoczynek i chwila dla siebie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Moze postaraj sie wybrac do lekarza i z nim to omowic? Zobacz czy zaczna Cie krecic jakies filmy/gazety? Cos co bardzo lubilas robić z mezem - niech on sprobuje wyciagnac "dlon" :D Wtedy moze "dojdziecie" do porozumienia :D Dodatkowo staraj sie nie przemeczac bo od tego tez sie nic nie chce pozniej :)

Offline Wyświetl profil  

Kochana a moze to poprostu rutyna monotonia albo zwykle zmeczenie? Ja mialam problemy z libidem jak mialam zle dobrane tabletki.. jak zaczelam brac ...to sie ustabilizowalo.. ja bym poszla do lekarza albo sprobowala jakis nowosci (zabawki, afrodyzjaki, jadalne zele itd)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]