Dzisiaj jest ndz wrz 24, 2017 2:03 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Od jakichs 2 tygodni mam opuchniete podbrzusze, jednak z rana prawie tego nie widac po kilku godzinach opuchlizna staje sie wieksza, nie mam zadnych innych objawow. Biore tabletki antykoncepcyjne od grudnia poniewaz dostawalam miesiaczke 2 razy w miesiacu i byly bardzo bolesne. Wiec zapomnialam wziac tabletke byla to 4 tabletka z blisterka na drugi dzien wzielam ja normalnie z kolejna. W dzien pominietej tabletki odbylam stosunek z partnerem. Wzielam tabletke 'po' po 36 godzinach. Tabletka byla ominieta 17 marca, miesiaczki mialam tak jak zawsze teraz czekam na kolejna ktora ma byc za tydzien zrobilam tez dwa testy ciazawe wyszly negatywne. Dodam ze moj mocz od paru miesiecy ma bardzo dziwny zapach. Czy moze byc to jakas choroba czy ciaza?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

magdalenaanna brzuch nie puchnie w ciąży tylko rośnie i nie znika po kilku godzinach :roll:
Moim zdaniem to nie ciąża,powinnaś wybrać się do gina.
Skoro miesiączkę masz mieć za tydzień to po co już teraz robiłaś test? I tak by nie wyszedł bo za wcześnie.
Testy robi się w/po dniu spodziewanej miesiączki.
A jeśli chodzi o mocz....boli Cię podczas sikania? boli Cię brzuch podczas oddawania moczu?
Jeśli tak to idź na badania moczu i idź do lekarza rodzinnego bo pewnie to zapalenie pęcherza...

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Witam od kilku dni boli mnie cały brzuch do okresu mam tydz nigdy tak nie mialam ciagnie mnie na wymioty do tego test negatywny stosunek z wytryskiem w pochwie 13.03.okres mialam 01.03 oraz 25.03. Bylam u lekarza tydz po stosunku stwierdzil ze tam nie ma ciazy.robilam beta hcg mialam 5mlu/ml nie znam sie na tym powiedz cie mi czy to ciaza

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]