Dzisiaj jest wt paź 16, 2018 6:27 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Witam, i bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź:( w dni które powinnam mieć miesiączkę wystąpiło plamienie nie małe(większe niż kilka kropel), ale to z pewnością nie okres specjalnie nic mnie nie bolało może rano trochę dół brzucha, ale mało wyczuwalny zazwyczaj przed miesiączką z bólu gryzę poduszke lub coś innego.
ok.tydzień wcześniej odbyłam kilka stosunków (z moim stałym partnerem) bez zabezpieczenia liczyłam tylko dni niepłodne i w te dni był opisany stosunek. nie wygląda to mi na ciąże, bo po za tym nic sie chyba takiego nie dzieje. z resztą chyba za szybko byłoby zagnieżdżanie sie zarodka no i w takim przypadku z tego co wiem plamienie trwa 2 dni? a ja mam już z 4 czy 5 dni. dodam że miesiac temu miałam podobnie, ale to zignorowałam. wtedy też odbyłam stosunek ale z tego co pamiętam z zabezpieczeniem. Tabletek nie używam i nigdy nie brałam.
Czy to może być jakaś choroba? A może poprostu infekcja? Zastanawiam sie czy poczekać jeszcze czy przejść sie do ginekologa? Prywatny trochę kosztuje, ale w innym wypadku będę musiała.
Dodam jeszcze ze po niektórych stosunkach miałam duży ból i pieczenie, czasami oddawałam mocz z krwią. to było ponad miesiąc temu może dwa miesiące temu. Od tamtej pory używam maść Clotrimazolum GSK i ból minął wiec używam go po każdym stosunku. Bardzo pomaga.
A więc to może być bardziej choroba czy ciąża?
Bardzo proszę o dość szybką odpowiedź.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej.
Mam nadzieję, że to nie ciąża, bo wygląda mi na jakąś infekcję, skoro pomaga Ci clotrimazol to jest grzybica, a plamienia zamiast okresu to jakieś rozregulowanie. Oczywiście możesz być w ciąży, ale mam nadzieję, że przy infekcji jednak nie.
Koleżanka miała plamienia zamiast okresu, dostała na wyregulowanie okresu duphaston. Niestety, wizyta u lekarza jest niezbędna.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Miałam podobnie,tyle że beż żadnych innych objawów i jakiś tydzień przed okresem. Dostałam większe plamienie,które trwało jeden dzień i nic więcej.
W dniu spodziewanego okresu go nie dostałam i tak już tydzień na niego czekam :roll: . Mało prawdopodobne abym była w ciąży i w przyrodzie nigdy nic nie wiadomo,ale do apteki jakoś mi nie po drodze jest :lol: .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

HELLGA ja także tak miałam kilka razy - dokładnie tak jak Ty to opisujesz. I po jakimś czasie 7-10 dni dostawałam okres.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Karola78 dzięki za pocieszenie i w takim razie nie muszę jeszcze lecieć do apteki :lol: .
Mam nadzieję że dostane za kilka dni,bo już mam 9 dni spóźnienia :? .
Póki co nic mi się nie dzieje i żadnych objawów nie mam (tylko ciągle mi się spać chce),ale to tłumaczę przepracowaniem i tą porą roku.
Inaczej wolę nie myśleć,bo w obecnej sytuacji była by to katastrofa :( .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam, Staramy się z mężem o dziecko już 4 m-c w tym cyklu pojawiło się dziwne plamienie w 19 dniu cyklu okres powinnam dopiero dostać 26 grudnia, nie wiem co robić ponieważ myślałam że to właśnie okres się tak rozkręca ale jest dziwny bo raz są mocne plamienia raz nie ma w ogóle a niekiedy wyleci mała jedna kropeczka ciągnie się to tak od 17 grudnia do teraz i nie wiem co zrobić załamuje po prostu głowę :(:( Jutro idę sprawdzić czy mój ginekolog przyjmuje ale obawiam się że jest na urlopie świątecznym ale raz kozie śmierć pojadę do niej na test ciążowy jest za szybko bo mam dopiero 22 dzień cyklu :( i nie potrafię stwierdzić co jest grane. Gdybyście wiedziały o co chodzi to proszę o odpowiedź z góry dzięki ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]