Dzisiaj jest ndz sie 19, 2018 11:22 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Od blisko 4 (albo trochę ponad) miesięcy mam problem z prawym bokiem- wnioskuję, że to jajnik, bo kłucie czuję na dole. Najbardziej nasila się to wtedy, gdy muszę oddać mocz. W ciągu dnia wielokrotnie odczuwam ten dyskomfort:/ Oczywiście byłam u lekarza i robiłam badanie moczu- żadnej infekcji nie miałam. Co prawda było to dłuższy czas temu. Lekarz powiedział, że to może mieć związek z niepękającymi pęcherzykami (mam PCO). Niestety od końca tamtego roku/ początku tego roku mam też problem z okresem. Długo mi się spóźnia, a jak już się pojawi, to nie mam żadnych krwawień tylko brązowe upławy. Na początku kwietnia dostałam Duphaston na wywołanie okresu- okres dostałam już normalnie, ale kłucie i ucisk na pęcherz nie przechodzi. Dzieje się to niezależnie, czy jest to początek cyklu, czy koniec...Jest to dla mnie bardzo niewygodne, bo np. siedząc ileś czasu nie odczuwam parcia na pęcherz tylko ten ucisk w prawym boku. Niby to może mieć związek z pęcherzem, ale tak myślę, czy np. nie dopadł mnie jakiś torbiel na prawym jajniku? W przyszłym tyg. postanowiłam, że idę prywatnie do ginekologa, bo na tych państwowych nie ma, co liczyć. Żeby nie zlecić usg przez tyle czasu, a do tego jeszcze te kolejki do państwowych lekarzy-człowiek prędzej wykończy się psychicznie i fizycznie. Aha i do tego zdarza się również ból przy stosunku, a przy dłuższym oczekiwaniu na okres z pochwy wydzielają mi się dziwne upławy i czasami białe grudki (jakby infekcja pochwy?). Ale to kłucie i ten pęcherz? Martwię się.

Czy ktoś miał taki problem, jak ja? Albo wie co to może ewentualnie być? Wariuję, bo w googlach przeczytałam, że to albo rak jajnika albo właśnie torbiel:/ Wiadomo, że przypadek przypadkowi nie jest równy.
Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję, że ktokolwiek odpowie
:cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Odpowie tylko i wyłącznie ginekolog po badaniu USG i ewentualnym zleceniu dodatkowych badań. Tutaj nikt Tobie nie odpowie, czy to torbiel, czy coś innego, to byłoby takie trochę wróżenie z fusów. Mam nadzieję, że dziś już jesteś po wizycie i że lekarz Cię uspokoił.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

Od około roku chodzę do lekarzy i proszę mnie o wyleczenie, mam upławy przez które muszę chodzić w wkładkach bo za chwile bym miała brudną bieliznę i po jakimś czasie powstaje specyficzny zapach, lekarze twierdzą że nie widzą żadnych upławów. Do tego zapalenie jajnika i teraz lekarz stwierdził że mam tkliwą macice, ciągły ostatnio ból przy stosunku, do tego jakby coś mi naciskało na pęcherz czasami i mam wrażenie że mam zapalenie pęcherza a lekarz robił badania i nic z nim nie jest... Mam tyłozgięcie macicy, jak potrafiłam mieć regularne miesiączki co 28dni to teraz się wahają między 34 a 27dni... okresy moje ostatnie to masakra była... 2dni plamień 2 dni mocnego okresu i 2dni plamień... do tego biegunka i wymioty... ostatnio jeszcze do tego miałam zawroty głowy, które trwały od 19 do 11godziny kolejnego dnia oczywiście nie licząc snu pomiędzy... do tego jeszcze ten ból w odcinku krzyżowym... jak idę do lekarza to mam wrażenie że oni myślą że ja zmyślam...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czerwonyKapturek witaj :) Przykro mi z powodu Twoich dolegliwości a raczej bezsilności lekarzy wobec nich.
Jak rozumiem byłaś u różnych lekarzy. Wielu ich było? Jacy specjaliści?
Może zdobądź namiary na takich, co się mienią ekspertami, spróbuj napisać, poprosić o radę, sugestie. Może wpadnie komuś coś do głowy, zasugerują jakieś badanie, które mogłoby naprowadzić na trop. Może akurat ktoś zechce odpisać.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ginekologia

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]