Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 5:47 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Witam, założyłam nowy wątek dla par starających się o dziecko. Ja mam 25lat i od 3 lat staramy się o dziecko,na początku problem był z nasieniem męża,ale po pół rocznym leczeniu nasienie jest super,ale nadal dziecka nie ma. może byście chciały napisać jakie były wasze przyczyny niepłodności?

Offline Wyświetl profil  

Witam ja mam na imie Claudia i mam 23 lata.
W wieku 18 lat lekarz tylko na podstawie badania usg stwierdzil ze mam niedorozwuj macicy w tedy za bardzo sie tym nie przejmowalam. Milalm wczesniej chlopaka z ktorym bylismy dwa lata i takze chcieliamy miec dziecko po roku staran w koncu wyznalam mu prawde ale to okazalo sie ze on nie chce dziewczyny ktora nie moze dac mu dziecka.
Po dlugim byciu samej poznalam obecnego chlopaka a teraz od sylwestra juz przyszlego meza ;).
Rowniez staramy sie o nasz malenki skarb ale niestety nie udaje sie juz od 9 miesiecy. Miesiaczke dostaje regularnie.
Moj partner ma juz dziecko z poprzedniego zwiazku. To wlasnie ze mna jest cos nie tak.
Lekarz w czerwcu kazal mi czekac do pazdziernika aa gdybu dalej nic nie wychodzilo mialam dostac skrowanie na
badanie hsg... ale peh chcial ze wyladowalaam w szpitalu na miesiac.
Dalej probujemy ale znowu dostalam okres ijesten tym przybita i skolowana.
Najbatdziej wkurza mnie to ze matki ktore nie zasluguja na to aby dziecko je nazywalo mama to maja i po 5 malenstw aa ja czy inne kobiety ktore beda kochac nad zycie to malenstwo do konca nie moga miec...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]