Dzisiaj jest śr wrz 20, 2017 5:51 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

kurcze ja nie dam rady bez mleka :(

III IVF 14.VI.16- THE END

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tillka no ja też nie. Owszem, jogurty naturalne mogę odstawić, ale mleko...? moje ukochane, białe sery...? żółte sery...? camembert? NEVER :zł:

Dzisiaj jadę na drugie spotkanie- będą już igły i mam lekkiego galara :aa: zamówiłam sobie też na Allegro książkę o gotowaniu 5 przemian. Poczytałam sporo na ten temat i w sumie bardzo fajna sprawa z tym chińskim podejściem do spraw kuchennych :hm:
paalinko mój mąż czuje pewnie strach przed nieznanym i dlatego nie zapałał entuzjazmem do wizyty w gabinecie Pani J. Popełniłam też trochę błąd, bo powiedziałam mu o duszącym zapachu ziół i kadzidełek, no i o tym, że musiałam zdjąć buty przed wejściem do "świątyni". Myślę, że przy jego racjonalnym podejściu do życia te dziwadła trochę go odstraszyły. Ale spoko, popracujemy nad delikwentem i zaprowadzimy go choćby pod kagańcem :bbb:

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kochane wczoraj doznałam lekkiego szoku!!!! :shock:
Mój M. był na badaniu nasienia i po 2 miesiącach od ostatniego (brał proxed, kwas foliowy i AKUPUNKTURA) jego wyniki z 7 mln skoczyły do 14 mln. i poprawiła się ruchliwość i nie ma już w ogóle agregacji. Morfologia tylko nędzna jeszcze bo aż 97% nieprawidłowych.
I nikt mi teraz nie powie, że akupunktura nie pomogła. :P
Jejku jak ja się ucieszyłam z tych wyników. Już miałam chwile załamania a tu prosze!!!! :lol2:
Wiem, że pewnie to jeszcze nadal nie rewelacja, ale w dwa miesiące to tak całkiem nieźle :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

paalinko CUDOWNE WIEŚCI :brv: mówiłam, że to działa :!: Ty zresztą mówiłaś tak samo. To teraz nic innego Wam nie pozostaje, jak działać!

Ja miałam drugie spotkanie z Panią J., na którym byłam już kłuta. Dwie igły: jedna w stopę, druga w brzuch. Ta druga miała pobudzić śledzionę, która jest niezmiernie wazna w procesach zachodzących w organizmie. Diagnoza jest taka: jestem zaśluzowana i zawilgocona, piję za dużo wody i jem za dużo nabiału (nic dziwnego, cały czas trzymam się zaleceń diety Dukana). Mam zmienić całkowicie swoje nawyki żywieniowe- wczoraj odebrałam z poczty książkę "Gotowanie wg 5 przemian" i zaczynam moje prywatne, kuchenne rewolucje!

Następna wizyta 1 grudnia. I powiem tylko tyle: WIERZĘ, że te wizyty mi pomogą. Uczę się technik oddychania, wyciszam i uspokajam. A jeśli dołożę do tego odpowiednio zbilansowaną dietę wg 5 przemian, to już na pewno będzie git.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak Wam się uda to i ja po powtórce badań meża go normarlnie wygonię na zabiegi :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ty nie czekaj martynka, tylko wyślij go od razu :wink:

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie no, na powtórkę badań chociaż poczekam, to już niedługo 2 tygodnie jakieś, jeśli wyniki wyjdą w miare, w co jakoś nie bardzo wierzę, to wtedy powiem mężowi o tym pomyśle, zobaczymy jak się będzie na to zapatrywał.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aha, myślałam, że chcesz czekać do momentu ciąży u paalinki :)

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja na Twoją czekam ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Teraz czekam na @ bo pewnie przyjdzie w weekend, a potem idę do lekarza z drugimi wynikami męża i powiem mu o akupunkturze. Ciekawe co on na to powie. Mój mąż tak się podbudował tymi wynikami, że jak miał iść na kolejną serię zabiegów od poniedziałku to stwierdził, że już dziś się umówi. Dla nas każdy miesiąc jest na wagę złota. Mam nadzieję, że efekty będą szybko bo mi już siada psychika i przestaje sobie radzić :(
No ale grunt, że liczba i ruchliwość się znacząco poprawiły więc jest nadzieja... :) Tylko jeszcze ta morfologia nądza bo tylko 3% prawidłowych :(

Asij kochana jak Cię pani "odśluzuje" to nim się obejrzysz a będziesz miała dzidzie w brzuszku. :)

Martynka nie ma na co czekać. Same witaminy tylko nieznacznie mogą poprawić jakość nasienia. A nam skoczyło podwójnie!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paalina, ja zdaje sobie z tego sprawę, jednak czekam na wyniki badań głównie dlatego że moje gin nie bardzo wierzy wynikom robionym w klinice w której robiliśmy, twierdzi że zdarzają się sytuacje kiedy zaniżają parametry po to zeby zdobyć klienta, bo nie pacjenta. Dlatego robimy teraz w normalnym szpitalnym labo zeby zobaczyć jak to wygląda.
U nas właśnie najgorzej z tą morfologią niestety ;(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczynki kochane jesteście, ale pamiętajcie, że ja to trochę inny przypadek, bo zamierzam podejść do in vitro w styczniu, natomiast Wy staracie się naturalnie :) i w związku z tym oddziaływanie aku będzie pewnie bardziej miarodajne u Was niż u mnie, po sztucznym zapłodnieniu...
Kurczę, nie pamiętam wyniku morfologii u mojego męża, muszę sprawdzić badanka, które robił :hm: w każdym razie w grudniu, po powrocie z wojaży, wyślę go na pewno na posiew, bo wynik będzie nam potrzebny do pokazania lekarzowi w klinice podczas styczniowego podejścia. Do in vitro klinika N. dopuszcza facetów tylko z czystym nasieniem :(

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam serdecznie :)

cieszę się, że znalazłam ten wątek, chociaż widzę, że ostatnio cisza tu panuje.
Właśnie robię przymiarkę do aku.

Cierpię na niepłodność wtórną o nieznanej przyczynie...
napisałam wczoraj do pana, który ma gabinet w moim mieście - to jest lekarz medycyny, który specjalizuje się w metodach niekonwencjonalnych...

dostałam taką odpowiedź
"Pani Joanno,
w okresie ponad 30-tu lat wielokrotnie udawało mi się za pomocą akupunktury i suplementacji leczniczej doprowadzać do zachodzenia w ciążę i szczęśliwych porodów nawet w przypadkach kilkunastoletnich bezpłodności zarówno pierwotnych jak i wtórnych.
Jeśli jest Pani zainteresowana akupunkturą, bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem xxxxxxxxxx.
Serdecznie pozdrawiam
Eustachiusz Gadula"

Czytałam też na bocianie, że właśnie część klinik zaleca aku przed zabiegami in vitro...

u nas koszt pierwszej wizyty 120 zł, kolejne 80 zł...

jak tam wasze wyniki po aku?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej Pasia,
My jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale ja ciagle o tym myslę, maż już niestety nie :?

Miałam włąśnie pisać, zapytać jak tam u dziewczyn po wizytach?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Martynka no ja właśnie intensywnie myślę...
no bo jedyna alternatywa to klinika leczenia niepłodności... :roll:
a podobno oboje jesteśmy zdrowi :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U nas jest problem z nasieniem, więc bardziej o męża tu chodzi.

A tak równocześnie z enpr prowadzę ovufrienda, wchodzę a tam porada dnia:
"Szukasz naturalnych sposobów zwiększania płodności? Dobrym pomysłem może być wypróbowanie akupunktury. Akupunktura może zwiększyć Twoje szanse na zajście w ciążę poprzez pobudzenie przepływu krwi w miednicy, poprawienie dopływu krwi do jajników oraz poprawę stanu błony śluzowej macicy (endometrium - niezbędnego do prawidłowego zagnieżdżenia zarodka). Akupunktura obniża również poziom hormonów stresu, które mogą zaburzać owulację. Rezultaty akupunktury pojawiają się zazwyczaj po kilku tygodniach do kilku miesięcy uczęszczania po dwie sesje (ok. 20 minutowe) tygodniowo." ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kurcze dwie sesje tygodniowo przez kilka miesięcy to majątek wychodzi :roll:

u nas nasienie ok - jak widać po suwaczku mamy już dziecko i nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę... a teraz już ponad trzy lata mija...
owulacja też jest, potwierdzona monitoringiem, jajowody drożne...
może faktycznie stres i psychika ma na to wszystko wpływ u nas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Myślę ze koszt porównywalny z leczeniem się w klinice, nie biorąc pod uwagę in vitro, bo to to już droższa "impreza". Tam też wizyty są drogie, leki itp.
Ja osobiscie jestem w stanie wydać te pieniadze, oby tylko nasze dziecko poczeło się w sposób naturalny. Ostatnio dostaliśmy propozycję IUI, wcześniej pedziłabym już, teraz, jednak kiedy stanełam z tą decyzją oko w oko, stwietrdziłam, że to dziecko nie będzie takie do konca nasze.
Jednak jeśli wszystkie możliwe sposoby zawiodą, to zdecyduje się i na IUI.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Martynka u mnie "problem" polega na tym, że mam już syna. I jak pomyślę, że mam wydać tyle pieniędzy na pogoń za marzeniem, które być może nigdy się nie spełni, a mogłabym te pieniądze przeznaczyć na to dziecko które już mam... mam dylemat -zabrać dziecko na super wakacje czy wydać na lekarzy?

no i tak w kółko :roll:

no ale myślę, że zapiszę się na tę pierwszą wizytę i zobaczę co i jak...

nam proponowali inseminację - koszt 600 zł plus leki...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Domyślam sie ze inaczej podchodzi się do 2 ciaży, ja walczę o pierwszą, wiec jestem zdeterminowana wydać kazdą kasę, oby tylko się udało. Szkoda ze nie ma takiej pewnej metody, dajacej 100% gwarancji.

U mnie iui 400 zł, ale chyba bez stymulacji, bo ja nie mam problemów z owu, nie dopytywałam, bo na razie się nie zdecydowalismy,.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]