Dzisiaj jest pn wrz 25, 2017 10:42 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19265 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 964  Następna
Autor Wiadomość
.
Awatar użytkownika

Witam wszystkie Staraczki:)

Jednym z powodów założenia tego tematu jest fakt, że zioła naprawdę działają i pomagają, a już na pewno nie szkodzą;) Sama z Z. staramy się o fasolkę i jakoś nie wychodzi, dlatego też pijemy ziółka, które pomogły naprawdę wielu parom(jako przykład z mojego otoczenia mogę podać moją Siostrę).A więc wkleję Wam przepiski na zioła( jest to skopiowane z innego forum, mam nadzieję, że można tak i że Moderatorki na mnie nie nakrzyczą
:? Jeśli jest to zabronione to z góry przepraszam, ale chcę pomóc):

INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA MIESZANKI ZIOŁOWEJ

Mieszanki ziołowe kupujemy pojedyńczo w sklepach zielarskich ( w aptekach nie są dostępne ), każde zioło w osobnej torebce zazwyczaj 50 g.Ceny za 50 gramową torebkę jednego zioła wahają się (zależnie od zielarni) od 1.20 zł.-3.50 zł. (około). Zakupione ziółka wsypujemy do dużej najlepiej papierowej torby i wszystko razem mieszamy. Tak przygotowany zestaw ziółek zaparzamy według instrukcji dotyczącej danej mieszanki. Najlepiej zacząć pić od początku cyklu; pić nieprzerwanie cały cykl a pijemy "z wiarą" !!!

Kilka uwag o piciu ziół:

Arrow pić zioła profilaktycznie, nie tylko wtedy, gdy odczuwa się dolegliwości;
Arrow ziół nie słodzić cukrem ani miodem (odstępstwo od tej zasady można robić w przypadku podawania ziół dzieciom);
Arrow pić zioła świeżo parzone - za najdłuższy możliwy do przyjęcia okres między parzeniem a piciem należy uznać 10 godzin;
Arrow nie używać ziół starych, spleśniałych, pochodzących z opakowań, na których brak jest nazwy leczniczej rośliny;
Arrow do przyrządzania naparów i odwarów należy używać emaliowanych, porcelanowych lub szklanych naczyń - nigdy aluminiowych. Gdy zioła trzeba parzyć dłużej, dobrze jest użyć termosu, w którym temperatura parzenia utrzymuje się niemal przez cały czas na tym samym poziomie.
Arrow zioła stosowane raz dziennie pić przed snem, stosowane dwa razy dziennie pić rano i wieczorem, stosowane trzy razy dziennie pić rano, w południe i wieczorem;
Arrow zioła i preparaty ziołowe przechowuj w temperaturze pokojowej, w miejscach suchych i zaciemnionych - w szczelnych opakowaniach, bo dobrze wysuszone chłoną wszystkie obce zapachy i wilgoć. Jeśli przesypałeś je z oryginalnych opakowań, umieść na słoiczkach naklejki z nazwą i datą ważności. Unikaj ich zgniatania przy przechowywaniu, bo tracą na wartości.
Arrow pij zioła lekko ciepłe, małymi łykami, wówczas są lepiej wchłaniane przez błonę śluzową żołądka.

:kitt: :kitt: :kitt: :kitt: MIESZANKI WSPOMAGAJĄCE STARANKA :kitt: :kitt: :kitt: :kitt:

Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr1 ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego
Wszystko po 50 gr.:

Szyszka chmielu
ziele przywrotnika
ziele krwawnika
liść ruty
ziele nostrzyka żółtego
kwiat lawendy
kłącze tataraku
kwiat nagietka
owoc róży
Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem.
Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie, porcja to caly wymieszany zestaw ziół

Mieszanka 2 -Ojca Klimuszki przy PCO)
po 50gr:

Kwiat jasnoty białej
Liść mącznicy
Liść rozmarynu
Liść pokrzywy
Ziele rdestu ptasiego
Ziele drapacza
Ziele przywrotnika
Kwiat kasztanowca
Korzeń mniszka
Owoc róży
Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem .

Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki , z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników dla cyklów bezowulacyjnych

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

Mieszanka ziołowa na pierwszą fazę cyklu (składniki zawierające związki pobudzające organy odpowiedzialne za owu oraz zawierające roślinne estrogeny):

liście maliny 40g,
rozmaryn 40g,
kwiaty bzu czarnego 40g
szałwia 40g,
bylica pospolita 40g
(można też dodać koniczynę łąkową) 40g.

Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu (wzmacniające prod. progesteronu):

przywrotnik 40g
pokrzywa 40g
krwawnik 40g
Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 szklanki dziennie (można na zapas w termosie) ". [/color]

Wzmacniająca mieszanka O. Sroki przeciwko poronieniom

koszyczek rumianku- 100 gr
owoc róży - 100 gr
liść melisy - 50 gr
ziele dziurawca - 50 gr
liść mięty pieprzowej - 50 gr
kwiat nagietka - 20 gr
Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki .

Leczniczy napój z ziół na niedrożne jajowody i zrosty

kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
ziele skrzypu - 20 g,
liść pokrzywy - 10 g,
korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.
Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości .

A tutaj wkleję osoby, którym się udało po ziołach w poprzednim roku:):
PO MIESZANCE NR 1:
Di
ewrzena
sarima
Burzka (endometrioza IV st., 2 laparo), ciąża po miesiącu picia ziół+wiesiołek
aldix (2001r.-zdiagnoz. endometrioza, laparo, Zoladex przez 6 mies.,od 4 mies. nawrót;
wifi
moonlight
lorrylay (27l.,rok starań,brak owu, sł.endometrium, podejrz.PCO, nieudane próby z Clo, plemniki ok.) - ciąża,
magder
smerfetka24 28 lat, ponad dwa lata staran, podwyzszona prolaktyna, laparo+histero=niedroznosc srodscienna jajowodow, maz-astenozoospermia IIstopnia, ciaza naturalna w pierwszym cyklu picia ziolek nr 1
queenofsorrow 26 lat, 2 lata starań, podwyższona prolaktyna, niekiedy brak owulacji i śluzu płodnego oraz krótkie fazy lutealne. Ciąża w pierwszym cyklu picia ziółek nr 1. - już mamusia Dancing
Arrow rok 2009
pimach w pierwszym cyklu picia ziół
marteczka310
jarzebina brak jednego jajowodu drugi niedrożny, ciąża przy pierwszej porcji picia ziół
mamamaksia
77Ewcia starania 2 lata, prawy jajowód niedrożny, ciąża w pierwszym cyklu picia
anielkaa mnóstwo zrostów, stwierdzona endo, ciąża w drugim cyklu picia, Aniołek Sad
czarna73 ciąża po 1,5 miesięcznej kuracji ziółkowej

PO MIESZANCE NR 2:

bibunka ciąża w II cyklu z ziołami
mangusta podwyższona prolaktyna, niski estradiol, ciąża po 5 miesiacach picia ziółek [/b] - już mamusia

PO MIESZANCE NR 3:

IwonkaN
Sylmyk
Julka76
Tyśka
Gafi
Anka28
Yoka
Joannka
area ciaza po 13 mies. starań, w 3 cyklu z mieszanką nr 3
ciaptak starania trwały ponad 3 lata, PCO, +wiesiołek ; słabe nasionka męża; w III cyklu z ziołami nr 3 (pite z mężem) ciąża
pilarka z mężem od 16.III.05 r., w maju ciąża
etka ziółka od 19.I.05 r., 27 l., starania od V.04 r., PCO; w III cyklu z Clo; ciąża w maju
dziorka z mezem zioła od 9.II.05r., w maju, w IV cyklu z ziolami, ciąża
Agula001 ziółka od 21.VI.05r., w III cyklu z ziołami i luteiną ciąża (czerwiec)
optymistkaa zioła pite od 13.II.05r.; w czerwcu/lipcu ciąża po 2 latach starań
marta26 ponad rok starań, w I cyklu z ziołami ciąża (lipiec)
moni271 28l., rok starań, jedna ciąża biochem.,zioła od XII.04 r.,przerwa, ponownie od IV.05r., ciąża w czerwcu
meniutka żadnych problemów z płodnością u obu partnerów, ciąża w lipcu, po 2 latach starań, w I cyklu z ziołami
aania_aa po 3 l. leczenia, 3 nieudane IUI, Clo, Duphaston, Jodid, ciąża w sierpniu, w I cyklu z ziołami
ruslan z mężem zioła od 14.IV.05r., pco, brak owu, słabe plemniki,1 poron., ciąża w sierpniu
rodzynek zioła od 16.VII.05r., 26l.,3 l. starań, pco, 2 ciąże martwe,1 biochem., po laparoskopii (I.05r.); ciąża w siepniu
anka79 (zioła od 10.II.05 r.)(26 l.,starania od marca 2005, autoimmunologiczna choroba tarczycy, prawdop. hiperprolaktynemia, długie cykle, plamienia, X.04 r. ciąża obumarła)
arianka (zioła od 13.IV.05r.), (30l.,PCO, ciąża obumarła,+ Clo,+Bromergon)
caza7777
Kasia -1978
Elaa (zioła od 19.V.05r.)
Julita25 (zioła od pocz. VI.05 r.)
shera (zioła od 16.IX.05 r.)
Miramiranda (zioła od 22.V.05 r.)
annaw77 (od 3.III.05 r.)(PCO, brak owu; +castagnus)
Viol32 (od 29.IX.05r.)
marmi (z mężem) (od 7.X.05r., starania 5 cykl)
K_asia (od VIII.05 r.) (kilka mies. starań, +Oeparol, A+E, B6)
atlanta
mocca
Niezapominajka7911
gonia250
KasiulkaM w drugim cyklu picia ziół
Arrow rok 2009
dadzia84 ciąża w pierwszym cyklu z ziołami nr 3, PCO, laparo+elektro, Aniołek Sad
FRYDA ciąża w pierwszym cyklu picia ziół
laura25 ciąża w trzecim cyklu picia ziół
carmen81 3,5 lata starań,skaczące FSH,u m.słabe żolnierzyki,ziółka mieszanka nr1 od maja 2008, w marcu 2009 ziółka nr 3 i ciąża w pierwszym cyklu picia - już mamusia Dancing
niebieska77 ciąża w drugim cyklu picia
elunia800 ciąża w pierwszym cyklu picia
myszka2727 ciąża w pierwszym cyklu picia
Lete Hashimoto, niedoczynność, hiperprolaktynemia, słabe żołnierzyki,ciąża w drugim cyklu picia
natida ciąża w czwartym cyklu picia ziół razem z mężem
kaska84 PCO, ciąża w cyklu clo+ ziółka
Irysek25 macica dwurożna, Oligoasthenoteratozoospermia u mężusia, ciąż w pierwszym cyklu picia
GosiaSi starania od 2006r.pco, Hashimoto, ciąża w drugim cyklu picia
okukek ciąża w trzecim cyklu picia
taka00ja ciąża w pierwszym cyklu picia
kasiaakrk ciąża w pierwszym cyklu picia
Ineez ciąża w pierwszym cyklu picia
monika40005 ciąża w drugim miesiącu picia
gabcia32 ciąża w trzecim miesiącu picia
karaluk_27 ciąża w pierwszym cyklu picia
massumi ciąża w czwartym miesiacu picia
_Ewcik_ ciąża w pierwszym cyklu picia
Arrow rok 2010
mamcia24 ciąża w drugim cyklu picia
igamalczyk ciąża w pierwszym cyklu picia

Myślę, że tyle wystarczy, żeby Was zachęcić:)Dziewuszki, pokażmy, że ziółka górą!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

to ja się jako 2 zapisuje na ten wątek :)
właśnie kończę 2 cykl z Mieszanka nr 3 :)
Efekt:
1 cykl - pobudzony lewy jajniki owu z lewego po raz pierwszy od kilku dłuuugich miesięcy
2 cykl - (dokładnie 3 dc) badania pdst hormonów wykazały iz wszystkie w pięknej normie!! :) co się zdarzyło po raz pierwszy od maja 09 (wtedy zdiagnozowano mi całkiem spore zaburzenia hormonalne)
na dalsze efekty z nadzieją czekamy!
pozdrawiam wszystkie zielarki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

No to witam:)
Mam nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej:)
My z Z. pijemy też trójeczkę:)
A Ty pijesz sama, czy z partnerem?;)
Powodzenia oczywiście życzę i pozytywnych efektów :smo: :smo: :smo: :okk: :okk: :okk:
Ja odkąd piję te zioła jestem jakąś optymistką i wiem,że się uda:D
Z. to nawet mowi,że zioła to mi na mózg działają chyba też :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

paulinka12345 pisze:
.......
Z. to nawet mowi,że zioła to mi na mózg działają chyba też :D :D :D

i tej opcji będziemy się trzyma!!

Mój mąż leń i uparciuch wypił może kilka razy i jakoś sobie olał... no cóż.. nic na silę, może przy 2 serii zacznie .

słyszałaś coś o seriach picia???
ja zamierzam zastosować 3 serie po 3 cykle po czym po każdej 1 cykl przerwy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam,
chciałam dołączyć do Was, pije mieszankę 1 pierwszy cykl.
miłego dnia.

Obrazek

[*] 6tc - 9tc prawie listopadowa mama 2010,
[*] 5tc 04-02-2014

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Jodynka---Witamy, rozgość się:)

Tak, słyszałam,że trójeczkę powinno się pić 3 cykle, jeden cykl przerwy i potem znów 3 cykle:) A potem podobno(nie jestem pewna), powinno się albo przestać, albo zmienić zioła i ja jak coś zamierzam zmienić na jedynkę:)Ale oby nie było takiej potrzeby:D

Dziewuszki piszcie jak tam Wasze odczucia po ziółkach? Może jakieś skutki uboczne? Albo jakieś pozytywy?;)Fajnie by było rozkręcić ten temat na forum, bo naprawdę jest ciekawy:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

paulinka12345 pisze:
Dziewuszki piszcie jak tam Wasze odczucia po ziółkach? Może jakieś skutki uboczne? Albo jakieś pozytywy?;)Fajnie by było rozkręcić ten temat na forum, bo naprawdę jest ciekawy:)

Super watek paulinka! Dajacy duzo nadziei, ze tylu dziewczynom faktycznie ziola pomogły! Oczywiscie od razu sie przylaczam :)

Po konsultacji z Jodynka na innym watku tez zaczelam pic ziolka. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z mieszanka nr 1 ojca Klimuszki. Zaczelam pic tuz przed owu (jakis tydzien temu) wiec w tym cyklu raczej nie licze, ze zadzialaja, ale potem - kto wie kto wie :)

Pozdrawiam Was wszytskie liczac na konstruktywna wymiane pogladow :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

_a_n_i_a_---Witamy serdecznie:)

A jak Wam smakują te jedyneczki, bo słyszałam, że paskudztwo:)
Może ogólnie napiszcie coś o sobie, ile czasu się staracie, czy są jakieś fizyczne przyczyny, że się nie udaje?
I chyba zrobię listę Ziołopijek:D Jesteśmy tylko w czwórkę, ale może niebawem ktoś się przyłączy:)

A tak w ogóle to mi się @ spóźnia od czwartku poprzedniego...Tylko myślę, że to przez zioła, bo zaczęłam pić w środku cyklu, a nie od początku :? Do tego oboje z Z. bylismy chorzy na zmianę i przytulaski byly może 3 razy w ciągu tego cyklu i to zaraz na początku, a ostanie jakieś 8-9 dni temu, więc to raczej nie fasolka, ale lepiej sprawdzić:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

NASZE ZIOŁOPIJKI:

JEDYNECZKI
_a_n_i_a_
Jodynka

TRÓJECZKI
paulinka12345
asiuk

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dołączam się i ja :D

Musze tylko poczytac, za który zestaw się wziąć.

Fasolka czekam na Ciebie :D :D :D juz 2,5 roku. Zapraszam do brzuszka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Witajcie :) kochane :)

jak ja się starałam to nie natknęłam się na żadne ziółka a moze też by mi pomogły :) ale mi sie udało mam dwie wspaniałe córki :) i narazie się nie staram :) ale Wam wszystkim starającym się życzę z całego serca żeby się udało żebyście jak najszybciej zostały mamami :)
ściskam Was mocno :) Marlena

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Bona---Jak już się zdecydujesz, to daj znać jaki numer ziółek wybrałaś:)Ja polecam trójeczkę, pije się tylko raz dziennie przed snem i chyba najwięcej osób po niej zafasolkowało:) Jest całkiem spoko w smaku i dobrze by było żebyś piła z partnerem:D A tak w ogóle to serdecznie witamy:)

mamcia21---Dziękujemy bardzo za wsparcie:)Najważniejsza jest wiara w to, że się uda:)A jeśli chodzi o ziółka, to pomogły naprawdę wielu osobom:)Jeśli nie pomogą, to na pewno nie zaszkodzą chociaż, jak te wszystkie hormony itd.:D

A ja tak jak myślałam:)Na teście jedna krecha...Ale po raz pierwszy od długiego czasu bez doła:D Zioła dały mi tyle optymizmu, że wiem, że się uda:D

Miłego dnia Kobitki:*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Paulinka uda sie nam w koncu :D

Zastanawiam sie nad 3 i 1. Musze tylko sklep z ziolkami wynalezc i od nast cyklu bede pić - mężowi tez podsune kubeczek :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

paulinka12345 pisze:
_a_n_i_a_---Witamy serdecznie:)

A jak Wam smakują te jedyneczki, bo słyszałam, że paskudztwo:)
Może ogólnie napiszcie coś o sobie, ile czasu się staracie, czy są jakieś fizyczne przyczyny, że się nie udaje?

faktycznie jedynka nie ejst zbyt smaczna ale mozna sie przyzwyczaic. Pije je dopiero od tygodnia.

I kilka slow o mnie: mam 28 lat (za pol roku skoncze 29) moj maz 33. Staramy sie o dzidzie od wrzesnia. Nie robilam zadnych badan pod katem ciazy. Tylko standardowe - cytologie, usg wewnatrzmaciczne i morfologie krwi. Wyniki tych badan sa OK. Jak nie bedzie fasolki to wiosny, to mamy zamiar z mezem udac dio lekarza juz konkretnie :) Mam jednak wielka nadzieje, ze nie bedzie takiej potrzeby.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :) i mam do Was kilka pytań
Mam na imię Justyna, 21 lat od około października 2008 staram się o dzidzie
próbowałam testy owulacyjne, mikroskopy itp. i nic!!!

Dziewczyny a sa jakies przeciwwskazania żeby pić ziółka ?
ja mam problemy z żołądkiem , najpierw zapalenie dwunastnicy, teraz biorę zestaw antybiotyków na bakterie heicobakter pyroli za 5 dni kończę kurację
dużo schudłam w krótkim czasie i mało jadłam może lepiej nie ryzykować?

a może przed rozpoczęciem picia ziół jakieś badania porobić ?

dzis wieczorem idę do lekarza i zapytam ale może do tego czasu ktoś zdąży mi troszkę rozjaśnić umysł.

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Justynko---Jeżeli kupisz składniki na ziółka nr 3, to pamiętam, że chyba dwa z nich miały na opakowaniu napisane, że są na dolegliwości żołądkowe itd. A cała mieszanka razem to nie wiem jak się ma do tego.
Moim zdaniem zioła to zioła i zaszkodzić nie powinny, ale zapytaj lepiej lekarza eksperta, a ja postaram się znaleźć coś jeszcze w necie, tylko troszkę później bo jestem w pracy:D Opiekuję się dziećmi i najmłodszy nie da mi posiedzieć przy kompie, bo sam się rwie do klawiatury :lol:
A badania to chyba raczej nie będą potrzebne...

Napisz do nich e-maila jak możesz:E-ZIELARNIA@O2.PL i zapytaj o przeciwwskazania do picia tych ziół:)

Ostatnio zmieniony śr sty 27, 2010 2:04 pm przez paulinka12345, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

juz sie doczekac nie moge zeby zaczac je pic, chyba 3 wybiore. Szukam w necie sklepow zielarskich

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Bona---w necie podobno są dużo droższe:)Ja w normalnym sklepie zielarskim zapłaciłam coś około 25 złotych za trójkę, a wystarczają na 3 miesiące(jeżeli pijesz z partnerem) a na 6 jak sama:D
Tylko przygotuj ooooooogromny garnek, żeby to wymieszać:) Bo ja 3 razy przesypywałam do większego, bo każdy co wzięłam był za mały:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ok mam taki sagan duzy :lol:

musze gdzies znalezc taki sklepik, bo nie zucił mi sie nigdy w oczy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam ponownie :)

niestety wizyta sie nie udała, tylko recepta i papa bo wbiłam się starszej kobiecie w kolejkę i nie chciałam urządzać sobie debaty na temat ziół z lekarzem jak za drzwiami taka ledwo na nogach stała babcia,

po @ pójdę do gina to sie dowiem czy to coś da w moim przypadku.
a jak będzie zielony to pójdę jeszcze do ogólnego i będę pytać.

dziękuję Paulinko za szybką odpowiedź.
Jeszcze się czaje na te ziółka, zobaczymy co mi gin powie i czy badań mi jakiś nie zleci robić. będę kłamać że 2 lata już się staram to może da skierowanie na coś. a jak nie da to zmienię gina.

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19265 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 964  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]