Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 1:44 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 960, 961, 962, 963, 964
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej, myślałam, że jesteś ode mnie młodsza, a tak jesteśmy w podobnym wieku:) wiec w Nowym Roku trzeba brać się ostro do dzieła :D
Co to za lekarz, który mimo dobrych wyników badań faszeruje lekami, lepiej iść do fachowca, który wie, co robi, ja też niedługo będę jakiegoś innego ginka szukała!
U mnie progesteron raczej za niski i raz miałam porządny skok prolaktyny, jutro odbieram wyniki, to będę wiedziała, co jest grane :)

04.2015 - 7 t.c. (*) :(

Offline Wyświetl profil  

Hej. No tak, my już musimy się ostro brać do roboty, bo czas goni ;) Chociaż znajoma ostatnio urodziła trzecie dziecko w wieku 40 lat, mama i dzidziuś zdrowi :) Ale człowiek już by chciał, jak najszybciej, póki rodzeństwo jeszcze zbytnio nie wyrosło :D I i tak Solusia jesteśmy w komfortowej sytuacji jak by nie nazwać - mamy już po jednym Szkrabie :) Właśnie wróciłam od lekarza, wyniki krwi mam ok, usg jamy brzusznej ok, natomiast mocz niezbyt ładny, dostałam kolejny antybiotyk, ale mam oddać mocz na posiew (czekanie około tygodnia) i po oddaniu próbki zacząć antybiotyk. My baby tak już mamy. Gadałam z lekarzem (ma trójkę dzieci) trochę o testach ciążowych, bo mówię mu, ze dziś zrobiłam test strumieniowy i zdawało mi się, że widziałam tam drugą kreskę, ale stawiam na to, że to moja wyobraźnia :) bo to dość wcześnie, 22 dc. On uważa, że pewniejsze są testy płytkowe. Tłumaczył mi długo dlaczego, ale nie pamiętam, za dużo gadał :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochane w nowym roku życzę WAM które czekaja na fasolki aby Wasze starania dały efekty i każda z Was zaszła w ciąże i donosiła szczęsliwie zdrowe maluszki Byłam na tym wątku jedną z pierwszych , nie zaszłam jednak z ziołami , bo nie zdążyłam ich się napić ale chyba od wąchania się udało :) Przylazłam po przepis dla sąsiadki i już zmykam :) Buziaki kochane Pamiętajcie nigdy nie wolno sie poddawać :) :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie, czy można pić jednocześnie zioła ojca Sroki (mieszanka nr 3 na owulacje - raz dziennie przed snem) i zioła ojca Klimuszki (na zrosty - dwa razy dziennie, np. rano i po południu)? Mam zrosty po laparoskopii i muszę się ich pozbyć, a od miesiąca pije zioła ojca Sroki i nie wiem czy powinnam z nich na razie zrezygnować. Staramy się o dziecko od kilkunastu miesięcy i jak na razie nic z tego... Proszę o odpowiedź dziewczyny, które z ziołami mają doświadczenie od dawna :) Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hejka nowe dziewczyny... kiedys udzielalam sie na tym forum... :P

Postanowilam ze napisze :P

czy sa tu jeszcze stare weteranki ? :D

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 960, 961, 962, 963, 964

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]