Dzisiaj jest śr wrz 20, 2017 5:45 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość

Ab Ovo ma wysoką skutecznośc ivf, chętnych jest podobno duuuzo (szczególnie po zatwierdzeniu dofinansowania in vitro w klinice) poza tym mają nowoczesny sprzęt, chodzę tam do ginekologa.
o Ovum też w sumie krążą dobre opinie, więc Lublin daje radę :)

Offline Wyświetl profil  

A co sądzicie o <spam>? Warto się do nich zgłosić? jedyne co mam to ich stronę...

Offline Wyświetl profil  

Ja moge polecic <spam> w Katowicach, mnie dopiero tam sie udalo, podobnie jak mojej kolezance z pracy. Maja swietnych lekarzy, godnych zaufania, zyczliwych pomocnych. Przeprowadzaja pelna diagnostyke schorzenia. Osobiscie nie mam zadnych zastrzezen i polecam kazdej parze starajacej sie o dziecko.

Offline Wyświetl profil  

Witam. Ja jestem byłą pacjentka <spam>. Podchodzilam tam do trzech inseminacji z ktorych trzecia była udana:):) Klinika moim zdaniem jest bardzo dobra, a zakres uslug, badan, sprzet medyczny maja na na prawde wysokim poziomie. Prowadzila mnie dr Czerwinska, ale stycznosc mialam tez z innymi lekarzami i na opieke medyczna nie mam co narzekac, lekarze pomocni, zyczliwi, nawet jak bylam zestresowana to potrafili mnie uspokoic. Podczas zabiegow lekarze dbali o komfort i bezpieczenstwo. Mojej Pani doktor moge dziekowac za okazana pomoc, cierpliwosc, i umiejetnosci i wiedze, bez niej pewnie dalej staralibysmy sie z mezem bezskutecznie o dzidziusa...Klinike rzecz jasna moge polecic:)

Offline Wyświetl profil  

Jaką skuteczność mają takie klinki? Są jakieś rankingi/zestawienia jaki % pacjentów wyleczają? Jaki to koszt łącznie około?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

KliszczaIza wpisz sobie w google'a hasło "kliniki IVF ranking" i wyskoczy Ci kilka przykładowych rankingów, m.in. tegoroczny opublikowany przez Gazetę Wyborczą.
Rozumiem, że pytając o koszt masz na myśli procedurę in vitro? Jeśli tak, to koszt zależy od kliniki i od tego, czy zabieg jest refundowany przez NFZ. W przypadku braku refundacji w kieszeni trzeba mieć jakieś 10-13 tys.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

My leczymy się w <spam>, bo zależało nam na kameralnym i przytulnym miejscu z indywidualnym podejściem do pacjenta. Odstraszała nas myśl leczenia w bezdusznych klinkach, gdzie tylko wyciągają kasę, a lekarz rozmawia z pacjentem, jak z kurą znoszącą złote jaja, a wkolejce czeka się kilka tygodni. Po przykrych doświadczeniach, wreszcie trafiliśmy w miejsce, gdzie nasze marzenia mają szanse na realizację. Wyniki badań amh otrzymaliśmy w tym samym dniu, wszystko sprawnie i na miejscu.

Trzymajcie się staraczki!
olka

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

JunJun pisze:
Witam. Ja jestem byłą pacjentka <spam>. Podchodzilam tam do trzech inseminacji z ktorych trzecia była udana:):) Klinika moim zdaniem jest bardzo dobra, a zakres uslug, badan, sprzet medyczny maja na na prawde wysokim poziomie. Prowadzila mnie dr Czerwinska, ale stycznosc mialam tez z innymi lekarzami i na opieke medyczna nie mam co narzekac, lekarze pomocni, zyczliwi, nawet jak bylam zestresowana to potrafili mnie uspokoic. Podczas zabiegow lekarze dbali o komfort i bezpieczenstwo. Mojej Pani doktor moge dziekowac za okazana pomoc, cierpliwosc, i umiejetnosci i wiedze, bez niej pewnie dalej staralibysmy sie z mezem bezskutecznie o dzidziusa...Klinike rzecz jasna moge polecic:)

Dlaczego link został usunięty? Chciałabym się dowiedzieć co to za klinika.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

…bo to spam. Kryptoreklama. Zwał jak zwał, w każdym razie rzecz na e-mamie niedozwolona.
Niemniej jednak każdy rasowy Reksio- Detektyw wpisałby w jakąkolwiek wyszukiwarkę nazwisko lekarki, o której pisała JunJun i nazwa kliniki przestałaby być tajemnicą :P:

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Szukam opinii. Znajomi będą podchodzić do in vitro, ale z komórką dawczyni,

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

I gdzie podchodzą kawusia? może w nOvum w Wawie?

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tutaj są najnowsze dane, jakie kliniki osiągnęły przy realizacji Programu Rządowego, więc każdy może sobie znaleźć dobrą klinikę, leżącą najbliżej miejsca zamieszkania.

A tak na marginesie, trochę dziwnie wygląda kasowanie nazw klinik, które nie nazywają się novum, invicta, salve-medica, invimed, gameta, ab ovo, ewentualnie provita.

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny, a o klinikach, które stosują naprotechnologię słyszałyście może? Pytam, bo moi znajomi mają problem z niepłodnością, a chciałabym im jakoś pomóc. Dzięki z góry za każdą odpowiedź :)

Offline Wyświetl profil  

nie idzcie do Gamety ...
mam ogromne skutki uboczne :(
trzeba sie już pogodzić i adoptowac dzieci :(

Offline Wyświetl profil  

Nie można od razu się poddawać jest wiele klinik w Polsce leczenia niepłodności które naprawdę pomagają parom zostać rodzicami. Trzeba tylko odpowiednią dla siebie znaleźć np. moja siostra miała już kilka klinik aż w końcu w Invimedzie we Wrocławiu udało się jej zajść w ciąże. Więc tak do końca to nie jest że tylko zostaje nam adopcja, jeżeli ktoś decyduje sie na in vitro i się udaję to czemu innym się nie ma udać :) Każdy sam może decydować o swojej przyszłości :) Trzeba tylko chcieć!

Offline Wyświetl profil  

Mam podobne zdanie jak malwab. Jeśli już zaczęłyście „walczyć” to się nie poddawajcie, czasami warto poświęcić trochę więcej czasu. Mi też się udało po ponad roku starań i możecie się domyślać, jak ogromną radość sprawiła mi ta wiadomość!

Offline Wyświetl profil  

Hej,

Stwierdziłam, że też się wypowiem. Długo szukaliśmy z mężem rozwiązania, próbowaliśmy różnych domowych sposobów. Pod koniec 2016 roku stwierdziliśmy, że czas poszukać pomocy u specjalisty.
Zdecydowaliśmy się na klinikę w naszym mieście, słyszeliśmy dużo pozytywnych opinii na ich temat.

Na ten moment jestem w drugim miesiącu ciąży :)

Offline Wyświetl profil  

Moja siostra zdecydowała się. Informacje o klinice znalazła tu na forum. Dziewczyny dzieliły się tam swoimi doświadczeniami. Były one różne, niektórym się udało, niektóre dalej walczą, ale podobno skuteczność jest duża.

Offline Wyświetl profil  

luzBo pisze:
Moja siostra zdecydowała się. Informacje o klinice znalazła tu na forum. Dziewczyny dzieliły się tam swoimi doświadczeniami. Były one różne, niektórym się udało, niektóre dalej walczą, ale podobno skuteczność jest duża.

luz Bo, a znasz może konkretne statystyki? bo się nie mogę doszukać. i czy wiesz może którą klinikę wybrali? i dlaczego? my z mężem też potrzebujemy pomocy i szukamy najwłaściwszego rozwiązania. dlatego fajnie posłuchać o cudzych doświadczeniach :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]