Dzisiaj jest śr wrz 20, 2017 2:25 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1076 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Wiadomość
1 żółta kartka

Gusstina koniecznie to skonsultować, szkoda czasu na czekanie aż zboże sie cos wydarzy. Zawszy możesz podjechać na izbę przyjęć i powiedzieć ze Cię Oli brzuch, spóźnia Ci sie okres itd. Nie czekaj. Proszę.
Dzięki za ciepłe słowa
:)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hanusia86 inne słowa nie mogłyby się pojawić bo podczas czytania o Twoim Maleństwie uśmiech na pysiu się pojawił.
Jadę z mężem do apteki po teściory. Rano zrobię (a właściwie w nocy bo przed 4 pobudka).
Jeśli będzie 1 kreska przejdę się do Szpitala (pracuję w przychodni tuż obok) i zobaczymy co mi powiedzą.

Dziękuję Ci za troskę :flo: To bardzo miłe :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Giusstina dzieki za mile slowa :)

Dawno tutaj nie bylam :) a tu moze beda pozytywne wiesci :) w takim razie trzymam kciuki za ciebie jutro :) daj koniecznie znac :)

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

Gusstina daj zna co u Ciebie, bo sie martwię brakiem wieści.
Trzymam kciuki

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam ciepło w ten upalny dzień..
Przepraszam za ciszę, ale psychicznie musiałam powalczyć..
Ponieważ nie było poprawy samopoczucia a ból był nie do zniesienia przeszłam się do szpitala.. Lekarz zbadał mnie.. potwierdził brak ciąży i powiedział, że ból spowodowany jest przestymulowaniem jajników. Powiedział, że torbiel na lewym jajniku się powiększyła, więc mam uważać bo w każdej chwili może pęknąć.. Zakazał dźwigania i przemęczania się i kazał cierpliwie czekać na @..
Więc czekałam aż w końcu się pojawiła..
Teraz jestem w połowie cyklu (odzywają się te moje jajca co bym o nich nie zapomniała).. łykam duphka od 5dc zgodnie z zaleceniem Prof. i po kolejnym @ do kontroli...

Całują Was mocno.
Dziękuję Wam za troskę. Nawet nie wiecie ile mi daje Wasze wsparcie gdy dookoła słyszę "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?"

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

Giusstina a czy mówił cos o staraniach?? Nie usunąć Ci tej torbieli??
Nie chcą prowokować owulacji??
Trzymaj sie dzielnie

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Lekarz u którego byłam (w szpitalu to asystent Prof, u którego zwykle się leczę prywatnie) powiedział, że teoretycznie owulację mam, ale przy większości cykli niepełną i przez to tworzą się torbiele. W poprzednim cyklu miałam owulację z prawego jajnika (pozbyłam się z niego już wszystkich torbieli) a na lewym została tylko ta jedna uparta.
Zarówno Prof S. jak i jego asystent mówią by nie operować torbieli bo potem może być jeszcze gorzej (tłumaczą to tym, że zrosty pooperacyjne powodują powstawanie większej ilości torbieli w przyszłości) a ze względu na rodzaj torbieli musiałabym mieć operację otwartą. Mam tylko uważać i zabronili mi pewnych rzeczy by nie spowodować jej nagłego pęknięcia bądź skręcenia jajników...
Prof prowokował przez jeden cykl owulkę Clostilbegyt-em. Brałam od 5 dc przez 5 dni po jednej tabletce. Miałam po nim przestymulowane jajniki (zrobiło się po kilka torbieli na każdym). Sam Prof był w szoku bo niektóre kobiety muszą większą ilość brać by choć odrobinę zadziałało.
W szpitalu lekarz powiedział, że powinnam przez 6 m-cy brać leki anty by wyciszyć jajniki, ale decyzję ma podjąć Prof na kontroli.
Boję się, ze znów będziemy kolejne miesiące tracić :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziś 25 dc (zwykle trwają 28). Rano pojawiło się bardzo skąpe plamienie (śluz białawy z ciemną krwią).
Jest 11 dzień od owulki, odczułam ją dość mocno. Właśnie w dniu owulki kochaliśmy się z moim Skarbem (jedyny czas podczas wyjazdu gdy byliśmy sami :D )
Dziś powinnam odstawić Duphka wg zaleceń gina a teraz nie wiem co zrobić bo czytałam, że kilka dziewczyn właśnie wtedy go zaczęły brać a dziś mają cudne pociechy w domu...
Nie chce się napalać, ale co jeśli to plamienie implantacyjne a odstawiając Duphka zaszkodzę tylko.. Z Prof mam ograniczony kontakt, wiec u niego dopiero w przyszłym tyg mogę być...
I co ja biedna mam zrobić....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja mysle bys odstawila lek dopiero jak zrobisz test a bedzie negatywny.... jesli bedzie dodatni to dalej go bierz :)

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

hej, czy jeszcze ktoś tu zagląda?
Ja mam podobny problem ja większość z Was.w zeszłym roku przez prawie 10 miesięcy nie miałam miesiączki, robiłam badania-hormony wychodziły fatalnie, pani gin-endo zapisała mi kurację przez 5 cykli estrofem i provera, misiączkę dostawałam juz na ostatni dzień barania tabletek(a miałąm na to czas do 5 dni) później kolejne 5 miesięcy z estrofemem mite(5 razy słabszym) i provera, miesiączkę dostawałam na 3 ni przed końcem przyjmowania tabletek(cykle wychodziły po 21 dni) Teraz jestem pierwszy cykl ppo duphastonie jest już 7 dzień po odstawieniu i nic. Boję się zrobić test żeby się znowu nie rozczarować bo jak będzie klapa to leczenie zacznie się od początku. Proszę powiedzcie czy któraś z Was miała podobną sytuację?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wirusik od rozczarowania zdecydowanie gorsza jest niepewność i niewiedza. Zrób test, na co czekasz? być może w razie ciąży konieczne okaże się przyjmowanie duphastonu w sytuacji, gdyby np. Twój "ciążowy" progesteron był za niski.
Ja miałam w przeszłości kilkakrotnie wywołaną @ duphastonem i luteiną i nie było bata- najpóźniej w drugim/ trzecim dniu od odstawienia dupka przyjmowanego przez okrągłe pięć dni dostawałam okres.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

zrobiłam test i znowu nic :( miesiączki też nie widać. Nie wiem co robić i ile jeszcze na nią czekać a może jednak jest szansa na ciążę?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wirusik rozumiem, że robiłaś sikańca? jeśli tak, to ja bym zrobiła betę dla stuprocentowej pewności. We wczesnej ciąży sikaniec może nie wyjść, dlatego warto zrobić betę. A w dalszej kolejności poszłabym do lekarza na usg.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tak, robiłam test płytkowy. Dziś czułam lekkie bóle w podbrzuszu jakby na miesiączkę ale ciągle nic a z reguły po takich bólach góra dwie godziny i przychodziła.:(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Idź na betę dziewczyno!

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Dzień dobry :)
Właściwie to nie wiem jak zacząć ... jestem tutaj aktywnie po raz pierwszy. Mam wiele pytań i wątpliwości dlatego postanowiłam napisać.
Od trzech miesięcy staramy się z mężem o dziecko niestety bez oczekiwanych rezultatów :cry: . Wydaje się, że jesteśmy zdrowi i młodzi (26 i 27 lat) więc wszystko powinno być ok ale jednak nie jest. Od kilku miesięcy dokuczają mi plamienia na kilka dni przed miesiączką (5-7 dni przed) zwróciłam się z tym do mojej ginekolog, która zrobiła mi badanie i usg, na którym wszystko wyszło - według niej "książkowo", przepisała duphaston od 15 do 26 dnia cyklu po jednej tabletce. Ufam jej bo kiedyś pomogła mi wyleczyć bakterie w zasadzie "od ręki" , jest to złota kobieta - wysłucha, zrozumie, odpowie.

W tym miesiącu, który niemal w całości był dla mnie ogromnym stresem związanym z pracą rozpoczęłam kurację przepisaną przez Panią doktor. Niestety w 9 dniu brania tabletek (23 dzień cyklu przy 28 dniowym cyklu) plamienie (co prawda jest to lekko zabarwiony na czerwono-brązowo śluz) pojawiło się na wkładce - przyznam szczerze - płakać mi się chcę :cry: co znowu jest ze mną nie tak?!
Dziwne jest też to, że okropnie bolą mnie piersi czuje jakby zaraz miały wybuchnąć :wo:

Czy takie plamienia mogą wpłynąć na starania ?

Przepraszam jeśli poruszam po raz setny ten temat i proszę jednocześnie o wyrozumiałość
:*

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1076 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]