Dzisiaj jest śr wrz 20, 2017 2:27 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1076 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna
Autor Wiadomość

Iris90 Nie martw się, napewno wszystko będzie dobrze zobaczysz. Ja też mam 23 lata i nadal czekam na maleństwo. Dziś nadal nie mam @ wieć dalej czekam.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

wkurzajaca23 a kiedy powinnas dostac @?

U mnie jest zazwyczaj tak ze jak biore leki np duphaston i luteine to @ nie mam a jak odstawie to mam jakos do 2 dni.. dziewczyny pisaly ze jak bierzesz duphaston a w ciazy nie jestes to @ dostaniesz ale ja nie do konca sie z tym zgadzam... moze wiekszosc tak ma ale ja zawsze mialam inaczej... moze rzeczywiscie gdybym brala jeszcze dluzej to moze @ by przyszla ale to tez jest nie do konca pewne...

A moze zrob tescik albo pojdz na bete :) bedziesz wiedziec co i jak ;) bo jesli bierzesz leki to nie potrzebnie przedluzasz sobie cykl i lykasz hormony... nio chyba ze beda 2 kreseczki to leki jak najbardziej... :)

Iris90 duphaston na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc jesli jest ciaza, nie martw sie ;) trzymam kciuki by sie udalo tobie zobaczyc 2 kreseczki na tescie :)

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

Olusia82 Dziś jest 28 dc i właśnie dostałam @. 3 dni po odstawieniu leku. Narazie na wkładce jest czysto ale na papierze toaletowym są już ślady. Także jutro albo w sobotę idę na badania hormonów. Mnie osobiście dupek pomógł miałam bardzo dużo brązowego śluzu na kilka dni przed miesiączką a teraz prawie nic. To duży postęp. Zobaczymy co będzie dalej:)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

wkurzajaca23 szkoda ze przyszla @ ale pamietaj nowy cykl, nowe nadzieje :)

Ja poki co biore dalej lutke i duphaston ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Sprawdzanie tempki u mnie nie zadziała, bo mam taką pracę, gdzie raz mam nocki, raz dniówki po 12h, więc sądzę, że nie da rady... :/ Chyba, że zmienię pracę na taką normalną, gdzie będę miała stałe godziny i dni, to może wtedy mi się też pozmienia trochę wszystko. Sądzę, że przez pracę w nocy organizm się bardzo rozregulowuje. I zauważyłam też, że mam nieregularne miesiączki, od kiedy zaczęłam pracować nieregularnie (tzn. np. 2 dniówki 2 nocki, potem 3 dni wolnego, potem noc, dzień wolnego i 3 dni i tak ciągle...), czyli od jakichś 2-3 lat. Poza tym stres chyba też źle wpływa na to wszystko, a w pracy niestety mam go wiele... :(:(:(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Iris90 a gdzie pracujesz?? bo ja tez mam zmiany w pracy, dzien, nocki po 12h i tez chodze roznie.. dlatego moj wykres jest dziwny...
Wiesz ja bym chyba mimo to nie chciala chodzic co dzien do pracy, wole jednak te 12 stki i potem wolne :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Olusia82 pracuję w kasynie. Ale mam nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni... ;)

A wracając do głównego wątku, brałam duphaston, o jeden dzień za krótko, bo coś mi się uroiło, że powinnam go brać do 25 a nie 26 dc. Dzisiaj 27 dc i baaaaardzo bolą mnie piersiaki. W 22 dc mocno bolał mnie prawy jajnik. Przez kilka godzin w pracy czułam promieniujący ból. Mąż tydzień temu zdążył wrócić na weekendzik :D Było przytulanko w sb (18 dc), pon i wt :mrgreen: Wtedy też jakoś powinna być owu... no ale u mnie to nigdy nic nie wiadomo...

Zobaczymy co to teraz będzie... Cały cza jednak mam nadzieję, że może akuratnie tym razem @ nie przyjdzie... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Iris90 trzymam kciuki za 2 kreseczki na tescie ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tylko w sumie nie wiem czy mam poczekać kilka dni do ewentualnej @ czy już teraz zrobić w razie co test...? Spodziewany termin @ to pod koniec tygodnia, no ale chyba ten duphaston to też jakoś wpływa na to, że @ może przyjść wcześniej lub później, nie? Niby gin mówiła, że @ powinna przyjść 2-3 dni po odstawieniu, ale już sama nie wiem... Niektóre dziewczyny piszą, że zaraz pod odstawieniu dupka dostają @ albo w ostatnim dniu jego brania. Tylko to w sumie to chyba też zależy od organizmu :roll:

Offline Wyświetl profil  

Zaczynam 2 cykl z dupkiem. Badania moje i męża wzorowe więc dostałam skierowanie na drożność i strasznie się tego boję :cry: Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Olusiu moje gratulacje :) Cieszę się razem z tobą, teraz duużo odpoczywaj. Całuski dla maleństwa :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

I dupa... Przyszła @ :roll: :wo: :evil:

Offline Wyświetl profil  

witam :) wróciłam od lekarza i z apteki z duphastonem w reku, przeczytałam kilka stron różnych forum i w wiekszości lek ten przepisywany jest na różne plamienia itp. a ja od 4 lat usiłuje "wykombinować" drugie dziecko i nic :( mąż miał badania nasienia wyszło ok, nie jestem przekonana czy ten lek "zadziała" ulotka także przedstawia inne wskazania leku, może lekarz sugeruje wizytę prywatną zwodząc mnie tym lekiem ???????? Mama 36

Offline Wyświetl profil  

Ja tym razem po dupku mam straszne wahania nastroju, głównie krzyczę i złoszczę się o głupoty. No i piersi zaczęły mnie boleć, ale u mnie to było normalne przed miesiączką kiedy nie byłam na hormonach. A tu proszę biorę prochy a cycuchy i tak bolą:) Iris90 będzie dobrze zobaczysz, że uda ci się szybciej niż mnie :) Trzymam za to kciuki.

Offline Wyświetl profil  

W tym cyklu również się nie udało... Cóż zobaczymy co będzie po hsg.

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

Witam, jestem nowa na forum,
Staramy sie o Maluszka od kilku miesięcy, 3 lata brałam tabl antykoncepcyjne, od października, odstawiaja, w styczniu miałam plemienia w połowie cyklu- okoloowulacyjne, dostałam duphaston, brałam od 17 dnia cyklu do dnia miesiącami , czyli 28.
Okres dostałam 1.02, wizyta u ginekologa ( planowana cytologiczne) w 14 dniu cyklu stwierdziła ze tuż po owulacje (z moich własnych obserwacji wynika ze termin sie zgadza), od 15 dostałam duphaston 1x10mg i nic. Okres powinien być 28. 3 testy ciazowy ujemne.
Duphaston lykam, nie przerywać, bo tak kazała dr... Co dalej? Czy mogę cy w ciąży?.
Błagam o wsparcie

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

Hanusia86 pisze:
Witam, jestem nowa na forum,
Staramy sie o Maluszka od kilku miesięcy, 3 lata brałam tabl antykoncepcyjne, od października, odstawiaja, w styczniu miałam plemienia w połowie cyklu- okoloowulacyjne, dostałam duphaston, brałam od 17 dnia cyklu do dnia miesiącami , czyli 28.
Okres dostałam 1.02, wizyta u ginekologa ( planowana cytologiczne) w 14 dniu cyklu stwierdziła ze tuż po owulacje (z moich własnych obserwacji wynika ze termin sie zgadza), od 15 dostałam duphaston 1x10mg i nic. Okres powinien być 28. 3 testy ciazowy ujemne.
Duphaston lykam, nie przerywać, bo tak kazała dr... Co dalej? Czy mogę cy w ciąży?.
Błagam o wsparcie

Czy któraś z Was tez lykala dalej duphaston, czy powinnam dostać okres lykajac go jeśli nie jestem w ciąży, czy może sie udało??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A kiedy powinnas dostac @? poczekaj do terminu spodziewanej @ nie raz jest tak ze nawet w dniu @ testy nie wychodza a pare dni pozniej sa pozytywne... ale zebys miala 100% udaj sie na bete, bedziesz wiedziala co i jak... jak nie jestes w ciazy to odstawiasz lek i @ powinna pojawic sie 2-3 dni..skoro cykle masz 28 dniowe to mysle ze mozesz po swietach powtorzyc test albo tak jak pisalam idz na bete

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

Olusia82 pisze:
A kiedy powinnas dostac @? poczekaj do terminu spodziewanej @ nie raz jest tak ze nawet w dniu @ testy nie wychodza a pare dni pozniej sa pozytywne... ale zebys miala 100% udaj sie na bete, bedziesz wiedziala co i jak... jak nie jestes w ciazy to odstawiasz lek i @ powinna pojawic sie 2-3 dni..skoro cykle masz 28 dniowe to mysle ze mozesz po swietach powtorzyc test albo tak jak pisalam idz na bete

Dzięki, jutro rano powtórka testu... Okres powinnam mieć 28.02. Pewnie sie przejde na będę, ale nie wiem czy można pójść np. po godzinie 16-17 na badania, bo siedze w pracy?
Brzuch trochę boli, trochę nie, niby jak na okres i bardzo szybko ten ból mija. Może to stres, bo niczego tak z mężem nie pragniemy...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mozesz pojsc na bete popoludniu nie trzeba byc nad czczo ale lepiej rano zrobic badanie. jak zrobisz jutro test to napisz co i jak ;) trzymam kciuki ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witajcie dziewczyny, mam pytanie odnośnie duphastonu. Ze względu na wysoką prolaktynę, ginekolog zapisał mi duphaston, standardowo od 16-25 dc, 2x1 tabletka. Nigdy nie mierzyłam sobie temperatury (z moim trybem życia jest to bardzo trudne ;(( ), nie mam też śluzu, więc tak naprawdę nigdy nie wiem, kiedy dochodzi u mnie do owulki (cykle mam 26-33-dniowe). Jako że postanowiliśmy aktywnie zacząć starać się o dziecko (przedtem bez żadnych obserwacji, mierzenia, itp, nic nam nie wyszło), w tym cyklu (pierwszym z dupkiem), przez pierwsze 13 dni łykałam olej z wiesiołka (nic nie dał, śluzu brak :( ) i robiłam testy owulacyjne. 15dc test wyszedł pozytywny. Dzień później zaczęłam brać dupka i przytulałam się z mężem. 18dc też były przytulanki. Czy wobec tego jest szansa na ciążę? Wiem, że dupek nie hamuje owulacji, ale podobno zagęszcza śluz, którego i tak pewnie mam bardzo mało. Teraz, w 19 dc też śluzu brak. Jak myślicie, jest szansa? Nie nakręcam się zbytnio, bo wiem, że to w niczym nie pomaga, ale chciałabym wiedzieć, czy jest sens zaopatrzenia się w test.

Pozdrawiam :):)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1076 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]