Dzisiaj jest ndz sie 19, 2018 9:54 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 676  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

hej dziewczyny daawno mnie nie bylo...

witam nowe kolezanki ..chyba nas laczy jedno...staranka i chec wyluzowania:)

mnie sie udaje..bo...rzadziej bywamna forum----:)i dobrze mi to robi:)

u mnie tez cykle zostawiaja sobie wiele do zyczenia 41 dniowe buuu i to ostatnio..ej...

Tosia..ja mierze--ale sie wkurzylam bo mi gdzie zginla kartka z I cyklu :twisted: :evil: i chyba bede mierzyc o 1 m-c dluzej..ech...

ja ostatni tydzien spedzilamw uroczym Böblingen..gdzies objdalam sie kanapkami z Subway hehe

a dzis ide na wesele..niemieckie niestety wiec jakos mnie to nie cieszy :lol: :lol:

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej Minie! Znalazlas sie :D
Pieknie, to Ty sie tutaj u mnie doslownie "za rogiem" wylegujesz, opychasz sie kanapkami a ja nic o tym nie wiem???
Ale przyznasz, ze pogode mamy cudowna!!!
Ja tak ja widzialas bylam u gin. I witam Ciebie w moim klubie dlugich cykli
:(
Moje wahaja sie od 38-41 co nie jest normalne i dlatego mam przyjsc w pierszy dzien okresu na badania hormonalne, bo czegos mam malo :(
Ale za to jajniki piekne, hmmm tylko dlaczego tak bolaly przy ostatnim cyklu? Na to pytanie nie mogla mi odpowiedziec, bo ctg nic nie wykazalo.
Jak tam Twoje zdrowko?
I co do wesela niemieckigo to cos o tym wiem :)

Pomimo to milej zabawy!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aga witaj:)

Minie wlasnie wrocila z wesela..jeszzce nie moge sie wyciszyc po imprezie wiec odpalilam kompa :lol:

na niem weselu sie n9ie najesz....szlagiery tez byly typowe made in germany :lol: ale na szczescie byla wsrod gosci moja przyjaciola Uli wiec z A i jej facetem bawilismy sie...w 4rke..bylo naprawde super...

choc po przyjsciu rzucilismy sie na jedzienie :lol: ech nie ma to jak polskie weselichi i zarcie jest i wodka z rozrzewnieniem w 4ke wspominalismy moje weselicho :D
milej nocki
:wink:

ps.TOsia cos o dlugich cyklach to wiem:/

moje sa ostatnio 41 dniowe normalnie szok---zawal :shock: :shock: :shock:

ja wyniki hormonow poznam,,w przyszlym tygodniu
..a fakt pogoda w Böblingen byla boska :lol:

20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fajnie, ze jestes, bo juz sie zastanawialismy gdzie zniknelas :D
ciekawe co Tobie wykaza hormony-demony :D
ja czekam cierpliwie na @, choc wlasciwie jestem na krotko przed owu, ale co z tego jak mezus we Francji a ja w domciu :(
ale co sie odwlecze to.... :D
milej niedzieli!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ech to juz wiesz czmu ja bylam w Böblingen..Sexturystyka;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny... jak wam miną dzis dzin... ja siedze w książkach... pisze pracce magisterską... juz połowa maja a czas nagli.... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Minie hehe, jak to nazwac Ovulatonsreise? :) :) :)
ja to w sumie tez powinnam pojechac za m do Francji bo owulka (jesli sie pojawi) tuz, tuz ale na szczescie m jutro wraca z wojazy i zdazymy sie jeszcze poprzytulac :wink:

eminew cierpie z Toba jesli chodzi o magisterke, to byl moj najdluzszy "porod"
a o czym piszesz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pisze o roli menedżerach w przedsiębiorstwe... mam dopiero rozdział... no zobaczymy czy sie wyrobie.... a jak się nie uda to bedziw drugi termin

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

eminew to podkrecaj tempo;)

Tosia Eisprungsreise :wink: ak chyba to sie nazywa..

my juz po grilowaniu ,,wypilam lampke szampana i normalnie zasypiam :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tak tylko skromnie dopisze swoją obecność, solidaryzuje się z całą resztą osób na tym forum, które umiejętnie próbują siebie sama przekonać o nieistniejącym stresie związanym z niemożnością...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witamy:)

co do niestresowania sie probujemy probujemy:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej, co do pisania pracy magisterskiej to dziewczyny nie zazdroszczę taka pogoda na zewnątrz, aż szkoda siedzieć w książkach; na szczęście mam już to za sobą, ale za Was trzymam kciuki oby poszło sprawnie. A jak Wasze samopoczucia, muszę przyznać że ja chyba trochę sobie dałam spokój, chociaż zdażają mi się małe dołeczki, ale tak ogólnie to jest ok. Cierpliwie czekam na ostatie badanie na drożność jajników i potem zobaczymy co dalej. Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej, jak tu spokojnie... :hm: odezwijcie się może czasem... jeśli pozwolosz Minie to może zmienimy delikatnie charakter tego forum...ale nie dużo... chodzi mi o to, abyśmy w ramach bez stresowego myślenia o fasolkach, opisywały śmieszne sytuacjie, które przytrafiły się nam w życiu codziennym... to może dla zachęty ja zaczne...

otóż wczoraj zrobiłam pranie. i wzystko było by oki.... ale trzy raz zabierali nam światlo - więz zamiast 59min, prałam 3 h. na domiar złego, gdy już skończył się program w automacie to się zorjętowałam, iż nie nasypałam proszku do dozownika....na samym początku prania :g^^:

czekam na twoją decyzję Minie i zachęcam pozostałe dziewczynki na wasze historie.

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mi się pomysł bardzo podoba, tylko dziś nic śmiesznego do głowy mi nie przychodzi, ajj na chwile zepsuje ten zabawny pomysł o śmiesznych sytuacjach.... powiem tylko raz i po cichutku... jest mi źle :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej wszystkim, na tym temacie jestem pierwszy raz tak więc witam Was wszystkie bardzo serdecznie. Włączam się w grono oczekujących.

Eminew naprawde rozbawiłas mnie ta historią. Uśmiech na mej twarzy sie pojawił :-).

Asiuk głowa do góry, ja tez miewam ogromniaste doły. Uda nam sie wszystkim, w to wierze.
Czasami sobie tak mysle ze moze tak musi byc ze musimy tyle czasu czekac na ten nasz CUD. Chociaz tez czasami zadaje sobie pytanie ile jeszcze, jak długo...
Mam ogromną nadzieje ze kiedys bedzie nas więcej. Życzę wszystkim tego na tym forum, prędzej czy później.....
Asiuk, wiec głowa do góry, nie zamartwiamy sie. Musi sie udac....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Szczypiorek ze łzami w oczach czytam słowa Twojego pocieszenia, a Ty wiesz że pomaga... kurcze całe życie żyłam wśród ludzi, mam mnóstwo znajomych przyjaciół i koleżanek, a zwierzam się zupełnie obcym osobom..

patrze w ten monitor i z niecierpliwością przeładowuje stronę w nadziei (jakże egoistycznej nadziei), że pojawi sie wypowiedź kogoś kto ma ten sam problem.... a z tego co tu wyczytałam póki co jest nas tłum cały..
i czytam wszystkie wypowiedzi wypowiedzi z zapartym tchem już drugi dzień, jestem na 35 stronie (z 236) i jestem przerażona, a za razem nabiera nadziei, ze może jednak...
przepraszam za zasmucanie, nie chce nikogo tym zarazić :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

małe sprostowanie czytam wypowiedzi pod innym tematem
"Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało", to właśnie tam się aż tyle osób wypowiedziało (236stron)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzien dobry!
eminew to tylko trzymac kciuki coby bylo jak najszybciej po pisaniu, chyba, ze nalezysz do osob ktore lubia pisac (znam takie!!!)
witam szczypiorka (ale smaczny nick :) ) i asiuka (mam nadzieje, ze z nami bedzie Ci razniej :) )
i tak ogolnie pieknego dnia przy tek genialnej pogodzie!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asiuk!
nie piszemy posta pod postem :wink: korzystaj z opcji zmień

http://lb2m.lilypie.com/qGGwp1.png

Melania (*2.06.2007), Tymoteusz (*30.09.2007) i Liwia (*14.03.2009)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mozemy zmienic charakter forum..zawsze mozemy wpadac i opwowiadac cos zabawnego:)nie ma sprawy:)

u mnie niesttey nic zabawnego sie nie przytrafia ostatnio:(

gorzej w zeszlym tygodniu pies sasiadow zaatkowal naszego jednego kotka bartusia.../zyje ale jets przez nas rehabilitowany/:/

mamy jeszcze cudowna kotke ale tak wspaniala i madra...no i wczoraj sasiad przychodzi kolo 16tej i mowi ze...znow wypadek ...ze pies pochywcil nasza malutka...no i---za kark...opowiadal ze potem poszla w strone domu...orzeczeslam z tatem cala okolice i wszytkie krzaki w jej poszukiwaniu od 16tej do 19tej....pop 19tej ryczalam non stop i siedzialam przy bartku glaszczac go bo zostal sierotka:/myslalam ze juz po kocie:/

okolo 21 tata dzowni do drzwi i pyta sie czy mam wode utlenione bo miniusia sie przyczlapala:)biedulka mialma ogromna rane az do miesni zrobiona przez kly tego glupiego owczarka:/

siedzialam przy niej troche..glaskalam ja...ale bylo widac ze jest w szoku jeszcze...patrzyla sie i jakby nas nie poznawala---a zawsze do nas gadaala i jak sie do niej mowilo to patrzyla ci w oczy jak czlowiek..miala wczoraj i dzis rano cieply nosek wiec goraczke....kochana miniusia...chyba od 16tej dow ieczora lezala gdzies byla w szoku i lizala sobie rane...wiecie co takiej madrej kotki jeszcze nie widzialam ...

ach to sobie poryczalam wczoraj-....

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 676  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]