Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 3:59 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 676  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny.
Minie, dzieki, ze mnie tu skierowalas:)
Ja tez jak i wy przed @ szukalam u siebie oznak ciazy, szczegolnie wtedy jak mi sie spoznila cale 9 dni. Myslalam, ze oszaleje, nawet mialam nadzieje, ze Gin na USG po prostu jeszcze nie widzial, bo za wczesnie... a tu taki psikus mi @ zrobila. Ja tez bym chetnie przerzucila odpowiedzialnosc na gina, ale jakos trudno mi ktoremus zaufac. W sumie, to kazdy mi mowi co innego i juz glupieje. Ten do ktorego teraz chodze namawia mnie jakos tak podejrzanie na inseminacje, bo jego kolega to robi... ale ja jeszcze nie chce i powiedzialam, ze na pewno do grudnia nie namowi mnie na to. No wiec zaczelismy od CLO, 2 cykle po 1 tabletce, a potem sie zobaczy. Teraz jest drugi cykl, 3 dzien z CLO. Zobaczymy. jestem troche spokojniejsza, bo przeciez dzialamy, cos robimy, a sex zawsze byl przyjemnoscia a nie celowaniem tylko w dni plodne, bo moze sie uda. Jak samo Clo nie pomoze, to zapytam go jeszcze o Duphaston, wiec mozliwosci jeszcze sa i mam nadzieje, ze sie uda bez "mechanicznych interwencji". Na in vitro nie mamy kasy i nie wiem, czy za rok tak nam sie finansowo polepszy, zeby sprobowac. mam jednak nadzieje, ze do tego czasu to juz mi brzuszek bedzie rosl na dzidzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Sylka my tez ci tego zyczymy:)ja tez jeszcze nie chce sztucznych metod..no chyba ze sie okaze ze nie ma wyjscia...ale urolog u ktorego bylismy na badnkach w spr.mezusia powiedzial zeby nie spieszyc sie do sztucznego zaplodnienia zeby naturalnie sprobowac zajsc w ciaze..dal nam kilka rad;)i wlansie sie do nich stosujemy;)

nie martw sie .my tu jestesmy optymistkami...a tez ja przynjamniej mialam takie doly juz ze hoho..podobnie jak ty mi sie @spozniala no i kurcze myslalam ze jestem w ciazy :lol: a tu cialo mi psikusa zrobilo;)

trzeba myslec optymistycznie...co do inseminacji to twoja decyzja...poprobuj na razie z lekami a jakby nie wyszlo to czemu nie..inseminacja to w koncu nie taka inwazja jak in vitro:)

wiem ze koszyt iV sa wysokie...:(

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no pieknie, Minie pojechala, na forum zrobilo sie cicho....
ja tez sie dzis odmeldowuje, Heidelberg czeka!!! :D :D :D

buziaki i pieknego, slonecznego majowego weekendu dla wszystkich!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

heh no tak to bywa...
melduje sie ze Stuttgartu..

wczoraj sie nalazilam po sklepach ze dzis ledwo zyje,,siedze w hotelu...

o owu i tych sprawach jakos nie mysle ale przytulanka sa co 2 dni...ale mozliwe ze bede miec cykl bezouw :wink: niewazne..wazne ze...nie mysle o ciazy i dziecku...jednak odpoczynek od forum i wyjazdy sie przydaja :lol:

poelcam a poki co chyba walne sie spac...jestem skonana :D

20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Aż miło się czyta takie wątki, pełne optymizmu i bez nakręcania. Ja pamiętam, że miałam podobnie jak Wy, przed każdą miesiaczką miałam tysiace objawów ciąży, każdy wymiot to na pewno była ciąża, że nie wspomnę o wrażliwosc na zapachy ... a jak zaszłam w ciąże to się okazało, ze to mój mąż wymiotuje i ma wrażliwy nos a ja sobie jestem w ciąży :))
Życzę Wam tego samego :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja tak sobie dziewczyny pomyslałam dzis , ze artykół ok, ale chyba mi bedzie ciezko ten luzik zastosowac...jestem madra przed owulka...a pozniej kiedy zbliza sie termin @ mimo to ze sie nie nakrecam i nie szukam objawów ciazy ...to jednak mysle i mysle ...udało sie czy nie i bardzo to przezywam i sie stresuje i ...czekam ....i znowu 1 krecha i szlak mnie trafia ze to wszystko takie niesprawiedliwe, a potem sie zastanawiam jakie tu badania zrobic jeszcze coby sprawdzic czy ze mna ok wszystko....ale to wszystko goopie ehhhhhhhhh

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joasia mam to samo :) tyle, że jakoś nie mam żadnych objawów jak nigdy hihih za to wykres mam najładniejszy z dotychczasowych :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

na poczatku staranek to wypatrywalam objawów i oczywiscie "miałam" kilka...ale to normalne ze sie cos widzi jak sie bardzo chce zobaczyc...ale tak mysle ze jak naprawde sie uda to nawet nie wpatrujac sie w organizm bede czuła ze to TO , bede czula sie inaczej...tak mysle ...a moze tylko chce aby tak było...dziwne to wszystko...ehhh jak sie za duzo człowiek naczyta na forum to tak sie robi, a z drugiej strony :D co my bysmy bez naszego forum zrobiły :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Najgorsze, że w wątku poroniłam .... znów zachodzą dziewczyny w ciąże i znów tragedia :( Opowiadam to mężowi a on na mnie patrzy i mówi.... jak zajdziesz w ciąże masz bana murowanego na tym forum :shock: :shock: :shock: :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Minie fajny watek zalozylas :D
My z mezem o nasze upragnione szczescie staramy sie juz 4 lata i 3 miesiece. sporo badan za nami i diagnoza z kliniki leczenia bezplodnosci ze oboje jestesmy zdrowi a jesli jestesmy zdrowi to diagnoza byla jedna blokada psychiczna.
Dziewczynki jeszcze rok czy poltora roku temu wariowalam liczylam dni plodne, badalam temperature , kupowalam testy owulacyjne wiele razy prawie zmuszalam meza do przytulanek bo to dzis i co........ i nic.
Stwierdzilam ze jesli bede sie tak zachowywac nigdy nie doczekamy sie dzieciatka. Zmienilam swoje nastawienie wyluzowalam co prawda dziecka nadal nie widac ale o ile przyjemniej wygladaja nasze wieczory :wink:

Wszystko przychodzi w samą porę do tych, którzy potrafia cierpliwie czekać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Asia bana na forum NO NIEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!1wlasnie wtedy dopiero sie zacznie pisanie ;)ale nie ganiaj mi prosze po smutych watkach tu rzeczywisice bedziesz miala BANA i ode mnie;)

WItam nowa kolezanke;)

no ja tez sie nie nakrecam..a tez jeszcze do grudnia non stop robilam testy takie siakie i owakie...teraz spokojnie w dni plodne przytulani co dwa dni i wszystko jest ulozone jak trzeba;)

ja juz po owu przynajmniej wg. tempki:)/moj diagram jest niezaktualizowany;)nie mialam jeszzce czasu ale wczoraj byl skok:)w 19dc czyli prawidlowo/
staranka w toku dalej bo lekarz kazal sie starac jeszcze 5 dni po owu co 2 dzien :lol: ale czysta przyjemnosc;)

matko my wczoraj mielismy jazde horror---wyjechalismy o 17.30 ze Stuttgartu a na miejsce przyjechalismy o 3 rano:///

jak mija 1 maja?:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Minie kochna ja mam szaleństwo dosłownie w głowie w sercu
jak nie dowiem sie natychmiast to chyba mnie rozerwie !!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a nie kusi cie aby zatestowac Asiu?;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kusiło mnie jak szlak i zatestowałam 3 maja rano !!!!!
Chyba zrzucenie odpowiedzialności na Panią doktor pomogło.
Ciąża wykryta przezemnie w 11dfl 36 dzień cyklu owulacja była w 24 dc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wow!
gratuluje Asiu!!!!!

i witam po dluzszej przerwie!
melduje poslusznie, ze wrocilam usmiechnieta, wypoczeta i zadowolona z zycia.
A Heidelberg nie zmienil sie nic a nic od mojej przeprowadzki i dlatego nadal czuje sie tam jak u siebie w domu :D
Az szkoda bylo wyjezdzac :(
Ale teraz jestem ponownie w naszych czterech katach i w czwartek ide do zupelnie nowej swierzutkiej pani ginekolog. Zobaczymy co mi powie o moim pieknym grrr bolu jajnika
pozdrawiam wszystkich i milego dnia!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pozwólcie ze też się przyłącze do optymistycznych... jakis czas temu częsciej wypowiadałam się na forum... lecz uznałam,iz lepiej bedzie ze się bede ograniczać, gdyż przynosiło mi to wiecej szkody niz pozytku... otóz, tak jak kilka z was juz o tym wspomniało, przed każdą @ myśłalam ze jestem w ciąy... miałam prawie pewne objawy jakie sobie wyczytałam na forum... a potem tylko @ i @ i @...

ale te nowe podejscie minie bardzo mi odpowiada.... wiec jestem

po krótce - staram się z mężem od niedawna - to juz 4 cykl - zawsze w dni płodne mamy napotykaliśmy jakies przeszkody, a to przeziębienie a to drożdzyca itp... itd...i takzostajemy bez bąbla

jutro ide w koncu do gina i zobaczymy co tym razem mi powie...

ostatnio porozmawiałam siobie z moim m ... o tych naszych staranakch i dowiedziałam się ze on tez zaczyna się martwic, ze jeszcze nic nie ma...

no nic zobaczymy co mi jutro powie lekarz...

ale jakos dziwnie jestem spokojna i pełana nadziei..ze to juz nie dlugo...

z calego serca i wam tego zycze
pozdrawiam i dobren nocki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć, dziewczyny bardzo się ciesze że trafiłam na ten temat - rewelacja! Od razu jak przeczytałam sobie to wszystko co napisałyście to mi się jakoś lżej na sercu zrobiło. Bo ja też takie schizy co miesiąć mam, i chociaż prubuję się jakoś do tego zdystansować to przyznam że ciężko jest nie myśleć o tym jak się tak bardzo pragnie dziecka. No ale macie rację niema co zamartwiać się na zapas będzie co ma być. Za miesiądz wraca mój mąż to będziemy się znowu starać o fasolkę. Pozdrawiam Was serdecznie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej byłam dzis u mojej gin... po pierwsze obstawiła mie za moje nastawienie i kazała mi się wyluzować bo moje jajniki zwarjują (@przyszła ostatni o 3 dni za wczesnie i miałam plamienie kilka dni po @) i wtedy narobie sobie biedy... ogłolnie brdzo fajna babka na wszystkie pytania odpowiedziała mi wyczerpująco i na temat.

po drugie dostała ja troche leków na tę moją grzybice... obie stwierdziłyśmy, że te ciągłe nawroty to pewnie przez stres...

ogłonie jestem pop tym badania jakoś w lepszym nastroju... ciągle się uśmiecham i żartuje... nie wiem co mi jest ... mój m puka sięw głowe i pyta co ona mi zrobiła ze mam taki nastruj...

pozdrawiam was serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witaj Saro! Fajnie, ze tu zajrzalas

Eminew i tak trzymac
Nastawienie pozytywne do zycia zdziala cuda, zobaczysz (juz zdzialalo skoro maz taki usmiechniety!)
jak widac nasz organizm jest bardziej sterowany przez nasz mozg niz nam sie to wydaje albo raczej niz nam to odpowiada.
ja jutro poznaje moja nowa pania ginekolog i zobaczymy czy bede miala takie szczescie jak Ty

milego dnia

edit

Hej, hej! Jest tu jeszcze ktos???
Bylam wczoraj u giny, nawet niezla, bardzo konkretna. Jajniki ok, ale dlugosc cyklu jej sie nie podoba, mnie tez nie. Bede miala sprawdzane hormony tylko musze poczekac do nastepnej @
i niestety Minie mnie tez zlecila mierzenie temp. co mi sie nie usmiecha, bo ja do systematycznych nie naleze, ale za to maz sie cieszy, ze bedzie mnie mogl rano kawa budzic :D
jak widac nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo
i tym optymistycznym akcentem

milego dzionka!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tosiu
na forum nie piszemy posta pod postem :wink: korzystaj z opcji zmien, która jest dostepna przez godzine lub w takim przypadku jak dzisiaj kopiuj swojego posta, wklej w okno odpowiedzi, dopisz cos nowego i wyslij. poprzedniego posta wykasuj. tym razem to zmieniłam :wink:

http://lb2m.lilypie.com/qGGwp1.png

Melania (*2.06.2007), Tymoteusz (*30.09.2007) i Liwia (*14.03.2009)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 676  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]