Dzisiaj jest śr kwie 01, 2020 10:54 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1025  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

dziweczyny mam pytanie, ile kosztuje mniej wiecej wykonanie badania nasienia prywatnie, mój mąż chce sie wybrać i zrobić w Poznaniu :) , dajcie znac proszę :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny! przez 2 miesiace bralam tabl. anty.miesiac przerwy i clostilbyget od 5 do 10 dnia cyklu po 1 tabl ,od 11 dnia cyklu jak najwiecej stosunkow.cykle mam od 3 miesiecy 28 dniowe.miesiaczka wystapi kolo 13 wrzesnia (chyba ze....)wiec pojde do lekaza jak mi sie skonczy krwawienie.kilka razy proponowalam lekarzowi ze moze powinnam zrobic jakies badania hormonalne ale on stwierdzil ze mi niesa potrzebne i wysepilam usg piersi i drog rodnych( wszystko ok)ale niebylo mowy o monitoringu ,bo o tym dowiedzialam sie z forum.a powracajac do moich problemow to od kad pamietam mialam problemy z miesiaczkami tzn ich brak ,moja pani dr przepisala mi luteine i zaszlam w ciaze (laczne nasze starania o ciaze 1.5 roku)przez jakis czas bralam tabl anty i znow problemy tak jak wyzej napisalam.z gory dziekuje za pomoc :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

prywatnie badanie kosztuje od 60 do 140zł,,tak słyszałam,,,zalezy czy chcesz robic podstawowe czy rozszezone!
w luxmedzie rozszezone 140zł.
betty-83 starsz sie juz 1,5 roku,,w miezdyczasie poroniłas,,,troche dziwny Twoj lekarz , ze nie zlecił Ci badan!!!Ja stram sie juz 7 miechów,,i wiekszosc hormonów juz zbadałam (lh, fsh, prl w 3dc) lh i estriadiol przed owulka, progesteron po owulce!!!
Uwazam, ze powinnas sprawdzic, czy masz hormony w normie

No i cykl z clo powinien byc monitorowany,,,bo moze ci sie zrobic torbiel.Lepiej wiedziec,,ile jajeczek sie namnozyło,,jak wzrastaja,,no i czy pekły!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Koleanko zle mnie zrozumiałaś! o 1 ciążę starałam sie w sumie 1.5 roku i nie potoniłam mam teraz śliczną 3.5 letnią córke.a jak pójde teraz do lekarza to mu powiem że albo mi przepisze skierowanie na badania albo zmieniam lekarza! :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr: :wrr:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!ale jestem gapa!!!!!!slepol jakis;-/////

1,5roku sie strałas,,,długo,,,,ja czekam juz 7 mieisecy,,,to dla mnie wiecznosc,,,i chyba sobie jescze znacznie dłuzej poczekam;-(((((((((
pozdrawiam

i ejscze raz przepraszam :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nic sie nie stalo! kazdemu zdazaja sie pomylki,przecierz jestesmy ludzmi i nima nikogo idealnego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

betty-83 ja tez sie juz tyle staram tylko bez efektu
powiedz mi leczylas sie? mialas jakies badania robione?

[

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mozna powiedziec ze sie leczylam ,bo niemialam miesiaczek i na to bralam luteine i ponoc po niej zaszlam w ciaze.teraz luteina byla za slaba nawet na wywolanie miesiaczki ,bo mialam tylko krwawienia i to nawet po 14 dni.lekarz kazal brac przez 3 miesiace tabl anty, miesiac przerwy i wprowadzil clostilbyget od 5 dnia cyklu do 10 po 1 tabletce i w 11 dniu cyklu jak najwiecej stosunkow.obecnie jestesmy po 2 probie tylko na wynik 2 podejscia musimy poczekac z tydzien,1 proba niestety nieudana i kilka nastepnych pewnie tez.przepraszam za pismo ,ale tak mi sie lepiej i szybciej pisze i tak pewnie wszyscy wiedzA o co chodzi!chcialam wkleic zdiecie mojej malutkiej ale jakos nieumiem

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pozno ten clo bierzesz no ale widac co lekarz to inaczej kaze

[

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny dajcie spokój jakie ja mam humory!Mój mówi że się o wszystko go czepiam , a jak spał miałam przebłysk humoru i troszke wlałam mu do buzi soku z cytryny :oops: :lol: :lol: :roll: :roll: ale on chyba jest teraz bardziej wyrozumiały bo nawet się tak bardzo nie denerwował i tylko jak krzyczę to ...kotku uspokój się,wycisz,przytul się do mnie,dlaczego jesteś taka zła?Ja mam jedno wytłumaczenie jestem przed okresem,tylko ma być koło 13 września,czy to możliwe moje takie humory ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

co tu tak pusto???????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Też będę brała CLO i mam straszne obawy przed Nim :(
Mam 25 lat , o dzidzię staram się od 5 lat .Niby oboje z mężem jesteśmy zdrowi , ale on ma słabe nasienie. Po wielu badaniach lekarz zalecił mi CLO. To będzie mój pierwszy cykl i wiele obaw. Przede wszystkim jestem osobą ze skłonnością do tycia i przez wiele lat walczyłam , by odzyskać normalną sylwetkę [2 operacje].Tyle sie tutaj naczytałam o tyciu i innych skutkach ubocznych , ze czasem ogarnia mnie przerażenie.
Co robić? :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam
Ja też brałam clo,to mój pierwszy cykl z nim.Brałam od 3 dnia.Narazie bardzo boli mnie podbrzusie i jajniki.To jest 15 dzień cyklu.Też tak źle się czułyście :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niunqa, nie nastawiaj się, że będziesz tyła po Clo. Nie każdy tyje, ja biorę clo już w sumie 5 cykl i nic nie zauważyłam. Tyję od słodyczy :wink:

edycia-z, ja nic nie odczuwałam oprócz oczywiście bólu podbrzusza- ale to sygnał, że coś tam się dzieje- dobry znak :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, podzielę się z wami moim doświadczeniem odnośnie prób zajścia w ciąże. Staramy się od stycznia tego roku. I nic... W maju postanowiłam, że zrobię badania(lh, prolaktyna, estradiol, progesteron, tsh itp.) i z gotowymi już wynikami (coby zaoszczędzić na czasie) pójdę do gina. Mało tego - męża wysłałam na badanie nasienia. No i poszłam na konsultację z tymi wynikami. Pani gin. stwierdziła że oboje wyniki mamy świetne. Nie ma się czego czepić - trzeba się poprostu starać. I pić meliskę. No więc kolejne cykle starań i dalej nic. Aż w tym miesiącu, gdy okazało się że znowu nic z tego, poszłam do innego gina. I tu babeczka zapoznawszy się z moim problem, zbadała mnie wzdłuż i wszerz, obejrzała moje wynik. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Więc poprosiła wyniki męża. I wielkie oczy zrobiła! Bo okazuje się, że mimo zapewnień pań w laboratorium oraz poprzedniej pani gin, na wyniku był baaardzo podwyższony poziom leukocytów oraz wysokie ph. Zdziwiła się bardzo, że nikt tego wcześniej nie zauważył. I tu był pies pogrzebany. Dostał skierowanie do urologa. Ten też potwierdził, że jest zaawansowane zapalenie (mimo że mąż niczego nie odczuwał) i nie ma ani procenta szansy żeby zajść w ciąże. Ma zalecone leczenie na trzy tygodnie a potem kontrolne usg. I powtórne badanie nasienia. I wszystko powinno być ok. Z takimi leukocytami i tak podwyższonym ph plemniki nie miały szans na przeżycie. Zmieniając środowisko natychmiast obumierały. I tu nasza niepłodność. Zobaczmy jak będzie po jego leczeniu. Jeśli jesteście zainteresowane - dam znać. No i oczywiście poinformuję, jeśli wreszcie nam się uda :). Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam! ja jestem przed 3 cyklem z clostilbyget.mamy juz corke wiec niepotrzebne badania meza-tak stwierdzil moj gin.ja mam skierowanie na badania cytohormonalne w 4 rozne dni cyklu 1 badanie w czwartek troszke sie boje bo niewiem jak ono wyglada.milo bedzie sie dowiadywac o innych starajacych sie kobietkach i czekamy na wiesci

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hej:)

musz sie wygadac bo bedzie mi lzej........
wlasnie mam 4 dzien na Clo,jest ok skutkow ubocznych nie widze,ale tak jak niektorym z Was lekarz nie zlecil mi monitorowania usg..nie weim czy sam sie zglosic i kiedy?kiedy probowac?biore od 5-9 dna cyklu.
poza tym jestem baardzo zdziwiona,mam juz 3,5 roczna corke i zaszlam w przy 1 podejsciu!!!!wyliczylam date i zaszlam,w zyciu bym nie poyslala,ze takie sa problemy przy zajsciu...........do tego mam stresa wielkiego,bo wtedy zaszlam teraz nie juz prawie 4miesiac i nic...nienormalne.chcialam odczekac do 3 lat malej i zajsc a tu teraz daj Boze po 4 zajde..........mam nadzieje...
jestem wsciekla na siebie,ze nie probujemy wczesniej......bylam pewna,ze bedzie jak z Laurą!
aa-zawsze mialam regularne cykle,a od kiedy zaczelam sie starac od razu dyskoteka..raz 25 dni raz 31..masakra/
teraz mam 1 miesiac Clo,mam wielka nadzieje,ze sie =uda!!!!!!!!!!!trzymam za WAS kciuki tez:)anka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam nowa kolezanke!ja gdybym wiedziala ze tez bedza takie trudnosci to tez bysmy zaczeli zaraz po malej i tez ma 3.5i staramy sie od pol roku.tez niemam monitoringu ale teraz mam skierowanie na badania cytohormonalne

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczyny, ja tu gdzieś wyczytałam, że niektóre dziewczyny mimo, że jest wszystko ok, miały zalecane stosowanie clo. Proszę wyjaśnijcie mi, po co?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wstukaj w google i lepiej bedziesz wiedziala niz ja Ci wytlumacze :wink:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1025  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]