Dzisiaj jest ndz wrz 20, 2020 10:39 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2572 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 129  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Dołacze sie do was kobietki mam 170cm wzrostu i 80kg wagi szoook.wygladam jak przerosnieta oponka-opona(bardziej pasuje).Moja ginka co do wagi nie miala zastrzezen nic nie mowila ze trudno bedzie mi zaciazyc a jednak albo los nie pozwala albo waga zbyt duza.od dzis jestem na dietce i mam zamiar ostro sie wziasc za siebie dodam ze 5 lat temu wazylam 55kg a w wieku 20 lat tylko 51kg wiec od tamtego czasu nabralam sporo cialka zreszta dopomogly mi w tym wszystkie leki hormonalne(bralam garsciami)ktore mialy pomoc w zafasolkowaniu:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam!
ja również miałam problemy z zajściem w ciąże. Moja waga mi w tym nie pomagała,w czerwcu 2007 przy 165 cm miałam prawie 90 kg wagi :oops:. Postanowiłam wziąśc się za siebie i grudzien 2007 zakończyłam wagą 75 kg. Uwierzcie mi naprawdę nie głodowałam, trzeba zmienic tylko nawyki zywieniowe i waga z tak dużej sama zacznie spadać. Do mojej upragnionej wagi zostało mi jeszcze co prawda 10 kg ale i tak jestem dumna że udało mi się cokolwiek zrzucić.
W grudniu ujrzałam moje upragnione 2 kreseczki na teście (trochę w tym szczęściu pomogłam bo brałam proszki stymulujace cykle) po tych wszystkich przejsciach zaniki miesiączki, włóczenie się po endokrynologach, mojej walce z nadwagą wkońcu mi się udało.

Zrzucenie kg wcale nie jest takie trudne, trzeba po prostu dojrzeć do diety i zaprzeć się w 100 %. Ja miałam kilka nieudanych prób za soba, aż wkońcu po zobaczeniu siebie na płycie dvd z wesela na którym byłam coś we mnie pękło. Nie stosowałam żadnej konkretnej diety po prostu mniej jadłam, słodycze odstawiałam powoli itp. Teraz chociaż jem troszke więcej to jestem dumna z tego że nie wciągam wszystkiego jak odkurzacz :wink: Te pół roku dietki pozwala mi teraz bardziej dbać o mojego maluszka serwujac mu zamiast hamburgera warzywka i owoce.

Trzymam kciuki za Wasze przyszłe pozytywne teściki :smo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Barankosia jak twoja fasollcia i jak ty sie czujesz kochana??No ja tez jak patrze na fotki sprzed dwoch i kilku lat wstecz to dostaje zalamki ale od dzis rana dietka wczoraj pokusily mnie paczki i nici z diety ale dzis jest ok jem male ale czeste posilki co 2.5 godziny tak ze do osiemnastej zjadam ich 5 oczywiscie lekkich i nha tym koniec mam nadzieje ze uda mi sie stracic zbedny tluszczyk):

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczynki a ja wystarczy ze schudne ze 3 kilo to mimo ze jem tak samo zaczyna waga wracac do normy a czesto ja przewyzsza i przyrasta coraz wiecej:(

Wszystko przychodzi w samą porę do tych, którzy potrafia cierpliwie czekać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja jak zaszłam w ciaże to przy wzroście 170 cm wazyłam 89 kg i udało się, wiec nie ma reguły ...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: :-)
Awatar użytkownika

a mi szamatowicz kazał się odchudzać jeśli chce miec dzidziusia- z tym ze mam również PCO

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a my sie staramy od miesiaca pojutrze powinnam dostc @--zobaczymy jak bedzie :wink:

pewnie lepiej sie odchudzic ale z glowa ja przed 1 ciaza odchudzalam sie baaaaaardzo niezdrowo i efekt jojo po ciazy mnie załamuje :/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

:) :) witam kochane ja mam dużą nadwage mam 176cm i waże ze 120żuca się najwięcej moja pupa i uda góra nie .Staramy się z mężem od lipca 2007 o dzidzie biore duphaston 4 raz i narazie nic jestem załamana bo bardzo trudno mi schudnąć ,a maleństwo tak bardzo chce się mieć :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

karolcia nie poddawaj sie zycze owocnych staranek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

:D senga dzięki za wsparcie*******

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam wszystkie piękne i okrągłe dziewczyny... ja mam 175 cm wzrostu i zaszłam w ciążę mając 95 kg...teraz zaczęłam 6 miesiąc i wciąż tyję... :D
Wiem, że to normalne...chciałabym was pocieszyć- czasem przyczyną nie jest wałek tłuszczu tu i ówdzie...czasem wystarczy tylko przestać sie starać...kochać sie dla przyjemności a nie dla ewentualnego dzidziusia...my staraliśmy sie 3 miesiące...bardzo sie zdziwiłam ze tak szybko nam wyszło...
czasem problem tkwi w naszej psychice...wiecie jak to jest gdy sie czegoś za bardzo chce...
Pozdrawiam i życzę dużo przyjemności z działań i sukcesu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam! Ja wazylam 76 kg przy 164 cm wzrostu. Tez mnie straszyli ze moge miec problemy ze zajciem w ciaze... a tu sie udalo w pierwszym cyklu staranek....widac na zalaczonym obrazku :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam
mam 160 i wazylam 89kg,o pierwsze dziecko staralismy sie przez 8lat porobilam wszystkie badania i wszystkie byly dobre moj lekarz kazal mi schudnosc zrzucic holesterolek i zapomiec ze tak mocno chce bo to morze byc blokada psychiczna,i faktycznie przez dwa miesiace odchudzanie gotowane niesmazone wazywka owoce witaminki i nowaaa praca zapomialam i udalo sie ,teraz staranka trwaly rok znowu otylosc wiec pomyslalam dietka witaminki i relaks i jestem w 27 tygodniu :D przed zajsciem w ciaze teraz wazylam 89 kg niezdazylam nawet schudnac jak sie udalo teraz w 7 miesiacu waze 84 czyli nietyje a dzidzia zabiera zbedne kilogramki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to i ja sie dopisze mam 166cm a waze 95kg :oops: z mezem staramy sie od prawie 4 lat jestem na duphastonie i wciaz czekam na fasolke.
po tak dlugim czasie staran poprostu sobie odpuscilam bo przestalam wierzyc ze kiedys nam sie uda zafasolkowac.
dziewczyny razem bedzie nam razniej sie starac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dopisuję się do Was kochane puszyściaki! :D

Ja mam 1.65 cm i 75kg obecnie po tych wszystkich hormonach . 5 lat temu ważyłam 105kg i poszłam na operację zmniejszenia żołądka , po niej waga była 65kg. Nie mogłam schudnąć sama , bo łykałam hormony. O dzidzię się staram 5 lat , w tym dopiero II cykl ze wspomagaczami. Mam nadzieję ,że owocny !

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:D
no i jak staranka ?
my teraz 2 cykl staran...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeszcze tydzień czekania :D!
Mam nadzieję ,ze owocny!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Matko ja edyna ja się staram już 6-7 miesięcy, ważę maskakrycznie dużp 102 kg przy wzroście 160. Staram się być na diecie ale mi nic nie wychodzi totalnie. Mobilizuję się ale jakoś nie mam siły. Od dziecka się odchudzałam tyłam, tyłam odchudzałam. W zeszłym roku o tej porze ważyłam 20 kg mniej. Teraz staram się o dzidzię, a mężuś ma słabe wyniki plemniczków.

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

zuziaczek777 pisze:
CZeść
Dziewczynki
jak zawsze z opóźnieniem , hihihi . Ja jestem od zawsze pyzą co prawda kiedyś chudszą ale cóż . Po pierwszej próbie leczenia hormonalnego przytyłam 20 kg i tak już zostało .
Może w jakiś stopniu to wpływa na naszą rodność?( czy jest takie słowo ? hihihihi
Po raz kolejny obiecałam sobie siłownie i fitness , od poniedziałku więc zobaczymy jak to wyjdzie .
Buziaki
NIE PODDAJEMY SIE , DZIEWCZYNKI A DZIDZIUNIE SIę SAME POJAWIą !!!!!!!!!!!

hej dziewczyny niestety muszę zmartwić te troszkę grubsze....
ja po kuracji hormonalnej przytyłam ponad 20 kg, nie mogę schudnąć choć bym nic nie jadła, więc odstawiłam leki.
od lekarza dowiedziałam sie ze osoby otyłe mają o wiele mniejsze szanse na zajście w ciąże i nakazał mi schudnąć conajmniej 25 kg, dodam ze przy wzroście 159 waze 82 kg!!! więc mam ponad 25 nadwagi!!!!!!

zrobię wszystko by kiedys zostać mamą, więc od jutra zaczynam dietę i duzo ćwiczeń, bo sama dieta nie wystarcza by spalić pohormonalne kilogramy! każdej z nas się uda, jesli mocno uwierzymy!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześć dziewczyny wypowiem sie w małym stopniu do tematu. Nie wiem może waga ma jakieś znaczenia w zającu w ciążę ale nie wierze w to koleżanka moja która wazy nie wiem ale grubo po 90 wpadła porostu wpadła nie planowała dziecka a tu fasolka. A dupsko i brzuch jak nie wiem. Ja przytyłam strasznie dużo po tabletkach ale nie wydaje mi sie aby to tak był problem z fasolka. :? :? :? :? :? :? :?

Obrazek

kochajmy się jak bracia ale liczmy się jak Żydzi

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2572 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 129  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]