Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 1:41 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 428, 429, 430, 431, 432, 433  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Maga - bardzo mi przykro; sama przez to przeszłam więc rozumiem Twój ból ... PRZYTULAM MOCNO.

Całą EKIPĘ pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dorcia dla Ciebie kra kra kra kra :) :smo: :smo: :smo:

http://fundacja-sloneczko.pl/apele/poka ... da=232%2FP

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maga :cry: :-{:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja na internecie znalazłam amerykańską stronę gdzie można zamówić święconą wodę z Fatimskiego sanktuarium, modlitwy, medalik z Matką Bożą i szkaplerz oraz poświęcony różaniec, można też odesłać swoją karteczkę z intencją modlitewną.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Malina, Szczypiorku jak samopoczucia??
Kajtku, Dorcia, Asiuk co u Was??
Lenia, masz już paseczek??
Solusia milczy, może cieszy sie bobaskiem, ktoś coś wie??
Pozdrawiam wszystkie oczekujące i starające się :) buziaki

Offline Wyświetl profil  

Jestem tutaj nowa ale szukam ostatnio pomocy gdzie sie tylko da i w koncu trafilam tutaj...
Jestem juz 3 lata po ślubie i nadal nie mamy dzidziusia... nie jestem coraz młodsza i boje sie ze tak juz zostaniemy sami we dwoje tylko... :cry:
Moze faktycznie ta modlitwa cos pozoze bo jak narazie widze ze nic innego nie radzi sobie z moim problemem..
Jak wam idzie z modlitwą, leczeniem i czy sa jakies rezultaty???
Napiszcie, moze jak sie czlowiek wygada to troche mu ulży :(
Pozdrawiam wszystkich...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj Annette_1985
Modlitwa napewno pomaga duszy, można osiągnąć jakiś rodzaj spokoju, cierpliwości... nie pozwoli zapomnieć o problemie bo tak się nie da, wiem, ale pomaga, ulży...
Ja miałam niby wszystko ok, badania jakie miałam nic nie wykazywały, lekarz zalecił mi HSG, sprawdzanie drożności jajowodów, chciałam "trzymać byka za rogi" i ... okresu już nie dostałam :)
Opisz co badałaś, napewno inne dziewczynki coś doradzą, które przechodziły przez to czekanie.
Ja starałam się dwa lata, było już tak źle, że kłóciliśmy sie z mężem, nic mi nie pasowało, byliśmy rozdrażnieni, ale nadzieja umiera ostatnia, warto było czekać, mam cudowną córeczkę Dominikę.
Modlitwę w Twojej intencji zapewniam i trzymam mocno kciuki.
Przede wszystkim oderwijcie się od tego, wyjeździe gdzieś... odpuść na troszkę, wiem to trudne, ale czasami tak poprostu trzeba... buziaczki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuję bardzo papryka77
Widzisz u mnie wwystepuje ten problem ze nie mieszkam w Polsce i tu sie robia schody bo nie mam jak sie leczyc, teraz zaczelam leczyc sie tutaj gdzie mieszkam ale widze ze kiepsko ci lekarze na to reagują...
Co do badan zrobionych jeszcze w Polsce to robili mi kilkakrotnie badanie usg i co najlepsze to kazdy lekarz mówił cos innego, jeden ze nie rozwijaja mi sie jajeczka i ze napewno mam PCOS, 3 m-ce później poszłam do innej babeczki i powiedziala ze to niemozliwe bo własnie oglada ciałko zółte i musze byc po owulacji a jeszcze inny lekarz wyciagnął ze mnie ponad 2000 na badania krwi (hiv, rzerzaczka, choroby itp) z których wyszło ze mam problemy z tarczyca... :(
Jest juz to wyprostowane i hormonki dzialaja jak powinny ale nadal nie mam zadnych rezultatów. zalamac sie idzie... :cry:
Tutaj lekarz kazał mi badac temperature i z tego co widze to mam ladnie wszystko pop... bo temperatura wyglada tak:
1-3 dc 36,8
4dc 36,9
5dc 36,6
6dc36,6
7dc 36,5
8dc 36.3
9dc 36,3
10dc 36,5
i 11 dc 36,4
czy to normalne?
Przepraszam to głupie pytanie przeciez to nie wyglada na normalny cykl, dodam ze cykle mam 26 dniowe a najlepsze jest w tym wszystkim to ze w 8 i 9 dniu cyklu czułam ze mam plodny sluz i robilam testy owulacyjne w 8 dc wyszedl negatywny ale w 9 pozytywny... wiec ze niby mialam owulacje???
Ale to nie koniec dzisiaj pobolewał mnie brzuch wiec znowu test zrobilam i znowu dwie kreski , przy czym jedna niewiele tylko ciensz od drugiej...

chora sytuacja nie???

szkoda słów, juz widze co lekarz mi powie nastepnym razem :(

No nic najwazniejsze ze ktos jeszcze oprócz nas dwoch bedzie sie modlil o dzidzie... dziekuje Ci za to :)

Ah no i gratuluje ciazy :)

Pozdrawiam!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

papryka77 pisze:
Malina, Szczypiorku jak samopoczucia??
Kajtku, Dorcia, Asiuk co u Was??
Lenia, masz już paseczek??
Solusia milczy, może cieszy sie bobaskiem, ktoś coś wie??
Pozdrawiam wszystkie oczekujące i starające się :) buziaki

hejka Papryczko!
u mnie nic... nadal nic, tkwię w tym samym punkcie już 6sty rok... niestety :roll:

annette_1985 wtedy 7-8 dc mogło Cię pobolewać podbrzusze nie na owu tylko pęcherzyki się rozrastały, a prawdziwa owu była w granicach właśnie 12-14 dc. Trzymam kciuki aby szybko ci się udało i abyś długo nie musiała się modlić o upragnione dziecko!

Resztę (o ile jest tu ktoś jeszcze) serdecznie pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej asiuk!

Dzieki za wspomozenie :) ale chyba ja tez bede stała w jednym punkcie przez dłuższy okres czasu... o ile w ogóle cos sie ruszy i znajda jakis trop to pojecia zielonego nie mam czy da sie cos z tym zrobic czy nie... :cry:
najgorsze dla mnie jest to czekanie, juz bym chciala wiedziec co jest nie tak

a jak sprawa wyglada u Ciebie??? wiesz co Ci dolega, czy nie...?
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki...
trzeba mocno wierzyc a kiedys napewno nam sie uda :)
buziaki! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny w tym wątku jak widać wszystkie z was są wierzące. Mam pytanie, czy odczuwacie zazdrość w stosunku do kobiet w ciąży, do koleżanek z dziećmi? ja jestem osobą wierzącą, ale nie potrafie sobie poradzić z tymi negatywnymi uczuciami:( jestem straszną zazdrośnicą;( ostatnio moja młodsza rodzona siostra powiedziała ze podejrzewa ze jest w ciąży a ja zamiast się cieszyć i życzyć jej dobrze prawie się popłakałam;( czuje się przez to bardzo złym człowiekiem

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

polinkaa nie zadręczaj się tak. Przychodzi taki moment w życiu, że kobieta ma silny instynkt macierzyński i bardzo chce się być już mamą. Wydaje mi się, że nie jest to nic złego, że czujesz zazdrość w stosunku do innych kobiet które potencjalnie mogą być mamami. Po prostu pragnienie ciąży jest duże wiem coś o tym.

Ja również mam siostrę i okazało się, że jest w ciąży. Cieszę się razem z nią, ale w głębi serca czuję trochę smutek i żal. Też bym chciała mieć dzidziusia. A ile czasu się starasz polinkaa?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

polinkaa to jest normalny odruch !!!! kiedyś mi Ks powiedział że to nie zazdrość tylko mocne pragnienie, ja też miałam sytuacje podobną. Jedno co mogę napisać to trzeba bardzo się modlić ja sie modliłam 5 lat o mój kochany cud :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny jestem nowa tutaj. mam ten sam problem co wy. mam już 5 letniego synka, od 2 i pół roku staramy się z mężem o drugie dziecko i i nic, miałam juz hsg, persuflację i hydrotubację, w sierpniu zeszłego roku poroniłam 8 tyg. ciążę, stad współczuję serdecznie wszystkim dziewczynom któe to spotkało, wiem jak ciężko sie z tego podnieść i zobaczyć światełko w tunelu..javascript:emoticon(':(')
Od miesiąca mam pasek św. Dominika, i modlę się 3x dziennie, ufam i wierzę, modlitwa daje mi nadzieje ale sie jej bardzo boję bo potem rozczarowanie jest bardzo bolesne, teraz mamy 36 cykl starań, nie mam juz siły, proszę pomódlcie sie tez i za mnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

polinkaa pisze:
Dziewczyny w tym wątku jak widać wszystkie z was są wierzące. Mam pytanie, czy odczuwacie zazdrość w stosunku do kobiet w ciąży, do koleżanek z dziećmi?

tak odczuwałam zazdrosc
i walcze z tym bo nienawidze u siebie tych negatywnych emocji
ja walczyłam 5 lat o dziecko
wariowałam
zazdrosciłam
wkrecałam sobie cuda

odpusciłam i zaczełam sie modlic/napisałam do siostr i dostałam pasek sw.dominika/ i w ciagu roku zaszłam w ciaze

a lekarze nie dawali szans-mowili ze nie bede juz w ciazy..ze bezpł wtorna ze in vitro ok 10 % dawali/nie zgodziłam sie na in vitro bo to niezgodne z moimi przekonaniami/
i jak odpusciłam wszystko i chciałam zaadoptowac 2 małe kotki zaszłam w ciaze :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!!!

Wszystkim które tu napiszą serdecznie życzę upragnionego dzieciątka, a my z Adasiem trzymamy kciuki :)

Asiuk, Maga, Kajtek- co u was??? Myślę o was i pamiętam, czekam na radosne nowiny :)

Dobrych owocnych dni a zwłaszcza nocy życzę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny
A mnie się udało za wstawiennictwem Błogosławionego Jana Pawła II. To moja 5 ciąża. Mam nadzieję, że tym razem dotrwamy do końca:)

http://lb2m.lilypie.com/qGGwp1.png

Melania (*2.06.2007), Tymoteusz (*30.09.2007) i Liwia (*14.03.2009)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gosiula!!! Już ci pisałam na nk ale jeszcze raz serdecznie gratuluję i teraz to zapraszam na mamy z dziećmi do wątku Wymodlone Mamusie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

GOSIU NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE!!! modlę się za zdrowy rozwój Twojego maleństwa :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziękuję agusiu i papryczko:)

http://lb2m.lilypie.com/qGGwp1.png

Melania (*2.06.2007), Tymoteusz (*30.09.2007) i Liwia (*14.03.2009)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 428, 429, 430, 431, 432, 433  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]