Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 4:43 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1866, 1867, 1868, 1869, 1870
Autor Wiadomość

Witam jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak publikować posty pomozcie :-)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

To i ja napiszę moją historię.
Od września zeszłego roku staram się z mężem o dziecko, niestety... nic z tego.
roblem polega u nas na tym, że mój mąż musi przyjmować testosteron w zastrzykach, ponieważ
w wieku dojrzewania leżał prawie rok w szpitalu, przyjmował wtedy bardzo dużo antybiotyków i sterydów co uszkodziło układ hormonalny :cry:
Lekarze mówią, że MOŻE nie mieć dzieci przez te zastrzyki, choć nie musi tak być.
Będziemy chcieli zrobić badania nasienia, ale musimy czekać aż hormony całkowicie się unormują.

jak u Was dziewczyny?
Jak sobie radzicie? :cry:

Offline Wyświetl profil  

Jeśli mogę dołączyć do grupy wsparcia, to nie chciałabym zanudzać Was tym wpisem.
Powiem tak: cierpliwość i wytrwałość popłaca. Swoją historię niepowodzeń i na razie jednego powodzenia opisałam. Napisałam też jakie badania, leki i inne sztuczki pomocne przy zajściu w ciąże stosowałam.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Jestem tu nowa ale miło byłoby dołączyć do grupy wsparcia ponieważ problemy z płodnością dotyczą mnie również :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witaj Karolina87
Napisz cos o sobie?
Ja rowniez mam problemy
o pierwszego synka staralismy sie 6 lat teraz
o drugie Malenstwo juz prawie 3.
Mam Pcos.
Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witaj Niunia87
Miło że napisałaś :) Coś o mnie... więc mam 30 lat no za chwilę 31 we wrześniu stuknie. Staramy się z mężem o pierwsze dziecko już 3 lata. Najgorsze jest to że lekarze mnie zbywają i tylko tracę czas i pieniądze a tak naprawdę każdy mówi mi co innego. Do końca sama nie wiem w czym jest problem u mnie. Ogólnie mamy problem z nasieniem bo mój mąż miał żylaki powrózka nasiennego, przeszedł jeden zabieg jednak czeka go kolejny. Z tego co mówią lekarze to nasienie jest zdolne do zapłodnienia chociaż jest go mało. Ja latam od lekarza do lekarza i głupieje bo jeden powiedział mi ze nie mam owulacji, dał leki które takową wywołały ale niestety przez pół roku na lekach nic się nie zadziało. Kolejny gin powiedział że mam dobre wyniki proga i to nie możliwe bym nie miała owulacji więc sama nie wiem czy ją mam. Wiem tylko że mam mięśniaka macicy i on też może być tu problemem chociaż nie musi. Póki co nie leczę się a szukam kolejnego lekarza który mógłby mi pomóc, już tracę nadzieję :(
Tobie się jednak udało powiedz co co musiałaś przejść, jakie leki brać itp. by stał się ten cud? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Niewiem czemu wczesniejsza juz wczoraj odpowiedz mi sie nie wyslala chyba ze napisalam przez przypadek gdzie indziej
Trzy lata to bardzo dlugo :( Musi byc Ci ciezko zwlaszcza ze niewiesz w czym konkretny problem :(
U mnie wszystko zaczeo sie gdy poronilam w 2009 dowiedzialam sie potem ze mam pcos i mimo wielkich prob o Malenstwo nie moglam znowu zajsc w ciaze. Dostalam Clomid ktory nie podzialal potem Mmialam laparoskopie po ktorej znowu Clomid i nadal nic, zostalam wypisana przez lekarza bo nie mogl mi wiecej pomoc w Polsce tez powiedzieli mi ze nawet invitro nic mi nie pomoze (niewiem czemu tak powiedzial wiele osob ma pcos i zachodzi w ciaze) zalamana wrocilam do domu. Zdesperowana poszlam do lekarza ktora dala mi metformine bralam ja przez trzy miesiace ale potem przestalam bo nic nie pomoglo ale jakies dwa miesice pozniej zaszlam w ciaze wiec mysle ze to wlasnie ra metformina mi pomogla. Moje szczescie skonczylo wasnie trzy latka.
Od prawie trzech lat staramy sie o drugie. od lutego buore metformine dzieki ktorej mialam dwie owulacje ale potem znowu cisza w tym cyklu zaczelam pic inofolic i jestem na diecie o niskim ig i wlasnie jestem w trakcie owulacji :) Mam nadzieje ze sie uda szybko i mi i Tobie.

Offline Wyświetl profil  

:mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

czesc

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1866, 1867, 1868, 1869, 1870

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]