Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://www.forum.e-mama.pl/

Siara?
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=17&t=627
Strona 1 z 1

Autor:  zieloneszkielko [ czw kwie 20, 2006 10:14 am ]
Tytuł:  Siara?

Mam kilka pytań - po pierwsze jak powinna wyglądać siara?Jestem w 7mies i "coś" cieknie mi z piersi - zwłaszcza w nocy i jak je trochę nacisnę. "To" ma postać kleistego przezroczystego płynu - czasem pojawia się żółte podbarwienie. Jest tego dość sporo(z jednej piersi cieknie znacznie więcej niż z drugiej) Czy to normalne?

A tak przy okazji to mam jeszcze jedno pytanie - czemu następuje zatrucie ciążowe? I jak się ono objawia? Co robić, by go uniknąć?

Autor:  baby [ czw kwie 20, 2006 6:22 pm ]
Tytuł: 

Mleko z piersi w 7 mies normalka :) nie przejmuj sie - to dobry znak.

Na drugie pytanie nie znam odpowiedzi - poczekaj na odp doktora Slawka :)

Autor:  eva [ czw kwie 20, 2006 6:47 pm ]
Tytuł: 

Potwierdzam, mleko w piersi może już być w 7 miesiącu, kolor konsystencja się zgadza. Najczęściej wypływa pod wpływem:
- przyciśnięcia w nocy,
- np. jak pomyślisz o dziecku albo się jakoś tak "rozczulisz"
- jak bierzesz ciepły prysznic.

Autor:  Sławek [ czw kwie 20, 2006 10:50 pm ]
Tytuł: 

Mleko mamy wyjaśnione.
Zatrucie ciążowe - termin właściwie juz nie stosowany - najogólniej ujmując chodzi o nadciśnienie tętnicze w ciąży. Nie ma skutecznej profilaktyki tego schorzenia. Regularne pomiary ciśnienia, kontrola moczu na obecność białka, obserwacja narastania obrzęków - wystąpienie nieprawidłowości w powyższych kwestiach nasuwać podejrzenie tej patologii. Jak we wszystkim zwykły pech też musi mieć coś do powiedzenia.
S. Warzęchowski

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/