Dzisiaj jest wt wrz 26, 2017 2:39 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Przepisy kulinarne

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

to myslcie nad tymi zasadami tak zeby i nam troszke ulatwiac :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja jestem przeciwna oddzielnemu wątkowi...
Zresztą, może nie przeciwna, bo samo oddzielne forum mi nie przeszkadza, ale jestem za umieszczaniem przepisów na forach lokalnych.

Argumenty:

- Nie jest to forum kulinarne, a więc przepisów jest trochę, ale nie BARDZO dużo - widać po częstotliowści pojawiania się postów o jedzeniu w tym wątku. Wątek o przepisach jest mało odwiedzany - w porównaniu z innymi wątkami. Gdyby był umieszczony na forum lokalnym, każda z nas mogła byc na niego wchodzić automatycznie, więc częściej. Nie pomylę się jesli stwierdze ze wiekszość z nas nie przeglada całego forum, a tylko jego fragmenty jej dotyczące. Właśnie dlatego że jest tak wielkie;-). Założenie nowych wątków na konkretnych forach sprawi, że wątek kulinarny bedzie czesciej odwiedzany.

- Nie mówimy o wątku stricte kulinarnym, ale o wątku na którym będziemy ROZMAWIAC o jedzeniu, a nie tylko rzucać przepisami. Przydałoby się, żeby taki wątek znalazł sie np. na podwojnej ciązy, samotnych, czy dla marcówek czy styczniówek - dzieki czemu, dziewczyny które juz sie znaja z innego tematu (gównego) beda mogly na nim porozmawiac o jedzeniu, nie tylko wkleic przepis.

Proponowałabym dwie możliwości dla forumowiczek.
- Jesli mają ochotę, niech umieszczą swój przepis i TYLKO przepis na oddzielnym forum, czy wątku. Takie przepisy z czasem stworzyłyby zwykłą łatwa w użytkowaniu książkę kulinarną. Niemniej jednak, potrzeba na to czasu i jakiegoś uporządkowania, np. : śniadania, desery itp.
- Druga możliwość to zakładanie zwykłych tematów na wątkach np. samotne, styczniowki, majówki - i tam nie zakładamy oddzielnego wątku na każdy przepis, ale jest JEDEN wątek do dyskusji. Można go umieścić na przepisach i zrobic odnosniki... Ale o ile na samotnych się to sprawdzi, to na ciąży przyklejenie 8-9 tematów...;-) ciężko.

Myślę, że tematy się nie pokryją, a jesli nawet to ku chwale forum, a nie przeciw niemu;-).

Myślę, że forumowiczki powinny miec jakiś wpływ na to jakie admin podejmie decyzję. Prosze uwzględnijcie nasze prośby. Nieważne jakie sa inne fora, chyba nasze forum może się do nas dostosować;-)?

Offline Wyświetl profil  

Pożywna zupa pomidorowa : rosół na skrzydełkach, przecier pomidorowy, natka pietruszki , śmietana słodka 12 % ,1 paczka czerwonych warzyw na patelnie, bazylia i czosnek do smaku. Można podawać z makaronem ale ja gotuje małą porcje więc jem bez makaronu

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Przepisy kulinarne

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]