Dzisiaj jest sob lis 25, 2017 9:50 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Przepisy kulinarne

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

No widzę, że "wielkie panie moderatorki" znowu wymyślają utrudnienia a nie ułatwienia. My Wrześniówki chcemy mieć swój wątek kulinarny!!!!!!!!
Drogie moderatorki wymyślacie już, czy nie widzicie, że wiele dziewcząt sprzeciwia się Waszym udziwnieniom. Nie wiem komu chcecie umilić korzystanie z tego forum, chyba tylko sobie. :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

karzoo pisze:
No widzę, że "wielkie panie moderatorki" znowu wymyślają utrudnienia a nie ułatwienia. My Wrześniówki chcemy mieć swój wątek kulinarny!!!!!!!!
Drogie moderatorki wymyślacie już, czy nie widzicie, że wiele dziewcząt sprzeciwia się Waszym udziwnieniom. Nie wiem komu chcecie umilić korzystanie z tego forum, chyba tylko sobie. :evil:

Nie zwalaj na Moderatorki - to jest decyzja Administratora forum - nie nasza

Zresztą, przeczytaj dokładnie ten temat... od pierwszej strony

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

karzoo pisze:

No niestety,Drogie Wrześnióweczki nie będziecie mieć "Swojego Wątku Kulinarnego",tą decyzję już jakiś czas temu podjął Admin,a nie My-Moderatorki...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przepraszam zatem Moderatorki, ale i tak nie podzielam pomysłu Admina, dla mnie jest to pomysł .........no właśnie lepiej nie użyje tego słowa.
Ale tak swoją drogą to i tak zbyt surowymi regułami kieruje się to forum, coraz więcej ograniczeń. :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

karzoo pisze:
Przepraszam zatem Moderatorki, ale i tak nie podzielam pomysłu Admina, dla mnie jest to pomysł .........no właśnie lepiej nie ożyje tego słowa.
Ale tak swoją drogą to i tak zbyt surowymi regułami kieruje się to forum, coraz więcej ograniczeń. :(

ALe nie masz już na to wpływu...
Poza tym co za sens miało zakładanie nowego tematu z przepisami jak duża część tych przepisów była już umieszczona na Mapce,po co powtórzenia...Między innymi z przepisami napisanymi nie tylko przez Wrześniówki...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Jak już wcześniej napisałem: jeśli potraficie mnie przekonać, że lepiej będzie zorganizować wątki kulinarne w inny sposób to możemy nad tym dyskutować. Używanie argumentów: 'bo ja chcę', albo 'poprzednie mi się lepiej podobało' do mnie nie trafia.

karzoo - zapoznaj się dokładnie z tematem zanim zaczniesz kogoś atakować

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

AMA pisze:
wendy - poświęć proszę 5min i naucz się korzystać z funkcji "Szukaj" (to naprawdę nie jest trudne). Jeśli uważasz, że coś można zrobić lepiej to pokaż jak i wykaż w czym to rozwiązanie jest lepsze - słowa 'nic nie mogę znaleźć' to żadne rozwiązanie.

Ama potrafie korzystac z funkcji szukaj.
Uważam że nie należy psuc tego co dobre.
Chyba mi wolno prawda??

DOPISANE 5X PÓŹNIEJ( POST KOLEJNY)

AMA pisze:
Jak już wcześniej napisałem: jeśli potraficie mnie przekonać, że lepiej będzie zorganizować wątki kulinarne w inny sposób to możemy nad tym dyskutować. Używanie argumentów: 'bo ja chcę', albo 'poprzednie mi się lepiej podobało' do mnie nie trafia.

a swoją droga do nas też może nie trafiać nowy "porządek"

Dobrze że poza korzystaniem z "szukaj" potrafie krozystac z "pw" i dzieki temu mogę odnalezc przepisy, które tu ktoś wymieszał....

Ostatnio zmieniony pn mar 19, 2007 8:36 pm przez wendy, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

;)

Ostatnio zmieniony pn mar 19, 2007 8:37 pm przez wendy, łącznie zmieniany 3 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wendy, w regulaminie jest też mowa o zakazie pisania posta pod postem, a Ty nadal piszesz tak, jak Ci się podoba.

AMA napisał, abyście podały argumenty - jakoś do tej pory ich nie widzę :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Prostestować oczywiście można ale argumentów nadal brak...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Drogi Adminie, przeczytałam od początku ten wątek.
Nadal nie wiem jaka jest róznica między nabijaniem tematów a nabijaniem postów w temacie. Każda kobitka na tym forum potrafi posługiwać się opcje "szukaj" jeśli szuka konkretnej rzeczy. A wątek kulinarny przeznaczony dla mam wrześniowych, majowych czy też styczniowych itd jest dobry dlatego, że w swoim wątku w temacie CIĄŻĄ rozmawiamy o różnych rzeczach m.in. o przepisach i łatwiej nam jest przepis wkleić do osobnego wątku i dopisywać w tym samym wątku. A jeśli ktoś inny szuka przepisu na konkretną rzecz to za pomocą opcji szukaj tak czy tak ją znajdzie.
Admin nie uczestniczy w naszych wątkach (z racji ogromu postów), ale mam też wrażenie, że z racji płci męskiej nie potrafi zrozumieć kobiet szczególnie tych w stanie błogosławionym.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny piieprzycie bez sensu sorry za wyrażenie, ale tak jest kurcze co zmienią te przepisy w tym czy w tamtym temacie z fotką czy bez :?: jęsli checie to wpiszcie przpis i obok napiszcie + fotka i tyle,a wy kombinujecie jak konie pod górkę jak macie z górki tyle ode mnie :wink:
I pomomo tego, ze lubiłam nasz temat "co jedzą styczniówki" to nie będę robić wiochy i wymyślać na admina, bo ROZUMIEM :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Szanowne Panie,

W niedługiej przyszłości przymierzamy się do zamknięcia działu "Przepisy kulinarne" w obecnej formie. Chcielibyśmy aby Wasze przepisy lądowały na specjalnie stworzonej do tego celu stronie www.przepisy.e-mama.pl - szczegóły jak umieszczać Wyślij przepis
Czekam na WASZE opinie w tej sprawie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Oj , szkoda :cry: :!: Mi osobiście podoba się ta forma umieszczania przepisów. Jest forum - widzę tematy i wchodzę w co chce.
A po zmianie wejde na forum e-mama i nie bedzie przepisow, trzeba będzie wchodzić na specjalną stronę.
Mi się podoba jak wszystko jest na jednej stronie, ale to jest moje skromne :wink: zdanie.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nio mi też podoba się ze mamy wszystko na jednym forumku............. :D

troszke szkoda ze bedzie trzeba szukać czegokolwiek poza naszym forumkiem................... nio chyba za na stałe zamontujecie link do strony z przepisikami na naszym forum i nie bedzie trzeba nic szukac tylko sobie kliknąć i już................

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mi również podoba się obecna forma.

Czekamy na Ciebie okruszku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

podoba? w tej formie to tylko utrudnia sa same. robicie coraz bardziej pod gorke nie dlugo wprowadzicie ze post to tylko np 160znakow

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mrowka nie przesadzaj, rozumiem, że nie pasuje Ci taka forma umieszczania przepisów, ale dzięki temu wiecej osób skorzysta...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

owszem przpisy ulatwiaja ale mi chodzi tez o inne rzeczy, coraz to nowych rzeczy nie mozna

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Forum się rozrasta, mamy kilkanaście tysięcy użytkowników... Jakieś zasady być muszą, żeby się połapać :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Przepisy kulinarne

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]