Dzisiaj jest sob lis 25, 2017 9:50 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Przepisy kulinarne

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Ama,w takim wypadku zablokuj też:"Co jedzą Styczniówki???".

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ale w gościach pytaja sie czy chcesz heraty czy kawy, a nie mowia masz pic herbate:) skoro ktos stworzył forum i udostepnił je dla wszytskich to chyba tez powinnen miec na wzgledzie ludzi, a nie tylko swoje zdanie, prawda?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

noi jeszcze jedna uwaga: to ogłoszenie o każdym przepisie osobno powstało 24 lutego 2007 a nasz zablokowany temat powstał przecież duzo wcześniej i to najpierw w temacie ciąża i został przez którąś z Was przeniesiony w całości tutaj bez blokady ... dopiero 24.02.07 weszło nowe rozporządzenie i zablokowanie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Serenity pisze:
Ama,w takim wypadku zablokuj też:"Co jedzą Styczniówki???".

Serenity
nie bądźmy mściwe. Też miałam to na końcu języka. :oops: Ale przecież nie chodzi o to żeby innym było równie źle jak nam, tylko żeby nam było z powrotem dobrze. :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hmmm, wprawdzie rozwijanie tej metofory do niczego nas nie doprowadzi, ale niech będzie... Kawa i herbata do wyboru jest, ale np. TYLKO w filiżankach :D
Nie chciałabym być źle zrozumiana, ale myślę, że argumentacja Pirzonka w dziale Admina jest dość przekonująca i można teraz poczekać na jego decyzję. Jeśli się zgodzi, fajnie, jeśli nie, trzeba będzie zaakceptować... Innego wyjścia nie ma :wink: Nerwy niewskazane :)

Jolka pisze:
skoro ktos stworzył forum i udostepnił je dla wszytskich to chyba tez powinnen miec na wzgledzie ludzi, a nie tylko swoje zdanie, prawda?

Właśnie chodzi o wygodę wszystkich, żeby wszyscy mogli sobie, przeglądając tematy, znaleźć Wasze ulubione potrawy...

Jak widzicie są równoważne argumenty za i przeciw... Ktoś musi roztrzygnąć... Pewnie będzie to Admin :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie stresujmy się, bo to u nas niewskazane ;)
poczekajmy na admina - chyba jemu też zależy na zadowoleniu uczestniczek tego forum, a skoro my je tworzymy jako społeczność to i jemu pewnie zależy, aby każdy był zadowolony i chyba mamy choć małe prawo wyrazić swoje zdanie :D
poprosimy filizankę pokojowej = zgodnej kawy z herbatką ;)
a ja się kłócić nie lubie i obrazać tym bardziej
po prostu wyraźmy swoje zdanie na ten temat i poczekajmy, aż admin je rozpatrzy
z drugiej strony chcą nam stworzyć taką forumowa porządna książkę kucharską - tylko, że prawda jest taka, iż nikt tego nie poszuka po tematach z nazwą potrawy, ale albo po konkretnych miesiącach z jakimi jest związany, albo można podzielić jakoś te kulinaria konkretnie w sensie: dział sałatek, deserów, smaczne i tanie ....
tylko ja osobiscie będę tęsknić patriotycznie za fotoprzepisami czerwcówek - jak i całe nasze grono zżytych uzależnionych mamusiek z czerwca 07

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Emila
powiem tak
Twoja wypowiedź o tym że ta wirtualna przestrzeń w której egzystujemy jest własnością Be-Comu nie jest bez racji.

Problem w tym że teraz się czujemy trochę jak po dostaniu obuchem. Bo nam tu było bardzo przyjaźnie, rodzinnie, przytulnie i 'u siebie'. I ktoś nam nagle wparował i zarządził porządki. Trudno się dziwić że wywołało to zaskoczenie i oburzenie.

Teraz już wiemy że nie jesteśmy u siebie a u kogoś. Gospodarza który nie dał się poznać z żadnej innej strony oprócz tej powyżej. Jakoś mniej przytulnie się zrobiło. :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

emila pisze:
Jolka pisze:
skoro ktos stworzył forum i udostepnił je dla wszytskich to chyba tez powinnen miec na wzgledzie ludzi, a nie tylko swoje zdanie, prawda?

Właśnie chodzi o wygodę wszystkich, żeby wszyscy mogli sobie, przeglądając tematy, znaleźć Wasze ulubione potrawy...

Jak widzicie są równoważne argumenty za i przeciw... Ktoś musi roztrzygnąć... Pewnie będzie to Admin :wink:

nie sposób zapamietać wszystkich nazw potraw jakie proponujemy sobie na swoich forach, dlatego dla nas czerwcówek tak wygodne było forum nasze z nazwy wskazujące czego i od kogo się możemy spodziewać

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

efilo pisze:
Teraz już wiemy że nie jesteśmy u siebie a u kogoś. Gospodarza który nie dał się poznać z żadnej innej strony oprócz tej powyżej. Jakoś mniej przytulnie się zrobiło. :(

Dziewczynki, ja rozumiem, że poczułyście się zaskoczone, ale miłą i przytulną atmosferę tworzą przede wszystkim Użytkowniczki, bo jak zauważyłaś Admin się specjalnie nie udziela. Innymi słowy, udostępnia chatę, ale nie bierze udziału w imprezie :wink: Może wystarczy się przestawić i znów będzie miło? :wink:
Ale nie chcę być adwokatem żadnej ze stron, chciałam naświetlić sprawę od innej strony :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Szczerze mówiąc ja się zgadzam w tym momencie z Efilo. Poczułam się tak jakby ktoś mi przywalił :( Do tej pory czułam się na forum jak u siebie, ale po słowach Emili zrozumiałam że chyba tak nie jest. Skoro jednak Admin jak słusznie zauważyłyście się niespecjalnie udziela to może pozstwi nam do wyboru jak chcemy korzystać z forum :)

[*][*][*] Śpij spokojnie Kalinko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anek pisze:
Do tej pory czułam się na forum jak u siebie, ale po słowach Emili zrozumiałam że chyba tak nie jest.

No ja też się czuję jak u siebie... Źle jakoś te słowa zostały zrozumiane :( To właśnie ze względu na tę gościnność gospodarza, czułyśmy się jak u siebie... Nie znaczy to, że tak przestało być. Po prostu prawodpodobnie Admin, mając na względzie dobro wszystkich użytkowników, nie chciał, żeby na dziale ogólnym, tematycznym, skupiać się w grupkach :wink: NA pewno nie było to posunięcie wymierzone przeciw Wam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wiem Emila, że z całą pewnością nie jest to posunięcie wymierzone w czerwcówki czy też decyzja prowadzona, żeby zrobić komuś na złość. Ale jakoś tak szczuję się z nią nieswojo :( :( Poza tym Pirzonek ma rację. My nakręcając się na forum szukamy później tych przepisów w naszej książce kucharskiej. Nam bardzo to ułątwiało sprawę. Rozumiem argumenty wysuwane że tu chodzi o łątwiejszą dostępność dla innych, ale zrozum też czerwcówki. :wink:

[*][*][*] Śpij spokojnie Kalinko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Nie ma się co obrażać. Po prostu chcę aby zapanował porządek. W tej chwili trudno czytać wszystkie posty w wątku aby znaleźć ciekawy/smaczny przepis. Trudno jest przekopać innym osobom przez wątek który ma dziesiątki czy też setki postów gdy nie wiedzą czy trafią tam na coś ciekawego.

Nie widzę powodu aby eskalować ten 'konflikt'. Proponuję pisać każdy przepis w nowym wątku a pod nim komentarze, komu jak smakowało lub się nie udało + ew. dodać w Waszym głównym wątku mini mapę 'tylko Waszych' przepisów np podobną do tej http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=386

Ostatnio zmieniony pn lut 26, 2007 10:13 am przez AMA, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ama-to jest bardzo dobry pomysł z mini mapką przepisów Naszego Wątku :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AMA pisze:
Nie widzę powodu aby eskalować ten 'konflikt'. Proponuję pisać każdy przepis w nowym wątku a pod nim komentarze, komu jak smakowało lub się nie udało + ew. dodać w Waszym głównym wątku mini mapę 'tylko Waszych' przepisów np podobną do tej http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=386

a gdzie możemy taka minimapkę podawać?
bo na swoich watku jak dam linka do przepisu to za dwa dni nikt do tego nie dojdzie :( no i sam link nie jest tak oczywisty jak zobaczenie w przepisach o konkretnym temacie fotaska apetycznego :D
tak szybko pojawiaja sie stronki na czerwcówkach, ze zapytanie o linka z przepisami bedzie non stop - nie kazda dziewczyna jest w stanie na biezaco nadrabiac forum - jak ma 15 stron i wiecej to sobie daruje
a poza tym zeby wpisywac kazdy przepis osobno trzebaby codziennie tam zagladac i sprawdzac po osobie, ktora cos dodala
teraz przepisow jest malo, ale jak się zrobi stron z przepisami 100 to nikt tego szukac nie bedzie :(
no nic Wasze gospodarskie forum i Wasza decyzja
więcej się nie wtrącam
a to co sobie stworzyłysmy jako fotoprzepisy czerwcówek musi nam po prostu wystarczyć

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Proponuję:
- każdy przepis w nowym wątku,
- post-ogłoszenie w którym będzie mini spis na forum "Przepisy kulinarne"
- na innych forach wystarczy, że podawane będa linki do mini spisu lub konkretnego przepisu,
- dodatkowo pod każdym przepisem mozna go komentować,

Post ze spisem umieści i poprowadzi Serenity

W tej chwili jeśli przepis pojawia się w wątku który zawiera 300 postów na pozycji 240 to nie sposób go skomentować. Nowy układ forum kulinarnego pozwoli wszystkim uczestnikom forum na łatwe odnalezienie przepisów i komentarzy do nich. Na głównym forum na którym dyskutujecie wystarczy podać link do konkretnego przepisu + własny komentarz.

Poza tym podział na Nasze, Wasze, BE-COM zupełnie nie ma sensu. Budujemy społeczność, której celem jest pomoc przyszłym i obecnym matkom. Zrozumiałe jest, że automatycznie skupiamy się w grupki, ale trzeba mieć świadomość, że forum ogląda DUŻO więcej osób niż Wam się wydaje :shock: (w tej chwili jest to ponad 5000 osób dziennie) Jeśli już teraz nie wprowadzimy pewnych reguł to bałagan, który powstanie będzie nie do opanowania.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AMA pisze:
Nie ma się co obrażać. Po prostu chcę aby zapanował porządek. W tej chwili trudno czytać wszystkie posty w wątku aby znaleźć ciekawy/smaczny przepis. Trudno jest przekopać innym osobom przez wątek który ma dziesiątki czy też setki postów gdy nie wiedzą czy trafią tam na coś ciekawego.

ja lubilam te ksiazki kucharskie dziewczyn
i wolalam czytac jedna dluzsza niz co chwile otwierac nowy watek
szkoda ze nie moga pozostac w takiej formie jak byly :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Teraz to w tej ksiązce bałagan na maxa.
- Moje zdanie- wolno mi je mieć;)

A jak wyszukać potrawy wskazane przy diecie mamy karmiącej? :?:

No i władze zmusiły mnie do szukania przepisów gdzie indziej...
bo tu nawet ta mapka niewiele pomaga.
A o te których nie zdązyłam spisac muszę prosic na pw ...
bo tu guzik widać.

Najgorzej jak ktos chce naprawic...
a nie wie jak sie do tego zabrać.
wrrr..

i jeszcze mnie za zbesztanie wywalą z forum pewno...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Site Admin
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o przepisy dla Mamy karmiącej, myślę że najprostszym rozwiązaniem byłoby dopisanie w temacie np. DLA MAMY, lub w opisie przepisu np.: Przepis dla Mamy karmiącej i wtedy w wyszukiwarce będzie b. łatwo je znaleść szukając wyłącznie na forum z przepisami.
Choć niewątpliwie, wg mnie trudno jest ocenić co jest dla Mamy karmiącej, a co nie, bo to indywidualna sprawa. Nie wszystkie Mamy muszą pilnować diety, niektóre mają tak dobrze, że mogą jeść wszystko (oczywiście z umiarem), bo ich Maleństwa nie mają alergii.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

wendy - poświęć proszę 5min i naucz się korzystać z funkcji "Szukaj" (to naprawdę nie jest trudne). Jeśli uważasz, że coś można zrobić lepiej to pokaż jak i wykaż w czym to rozwiązanie jest lepsze - słowa 'nic nie mogę znaleźć' to żadne rozwiązanie.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Przepisy kulinarne

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]