Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 9:48 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Zdrowie dziecka

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Hej wszystkim,
zastanawiam się jak to jest z tymi probiotykami na masę reklamowanymi. Pogrzebałam i znalazłam inf. że tylko kilka probiotyków z dostępnych na rynku posiadają status leku, a to oznacza ze reszta to jakieś suplementy diety i mocno bym się zastanawiała czy podawać takie cuda dziecku. Popytałam też zaufanej lekarki i potwierdziła moje dociekania. Z probiotyków które podajemy dzieciom i nie tylko, najbezpieczniejszym jest <spam>-sprawdzony i skuteczny, do kupienia w aptece w rożnych formach. Ta szklana ampułka na którą niektórzy narzekają jest najbezpieczniejszą formą przechowywania szczepów bakteryjnych. Wiec może i mniej wygodne za to najlepsze.
Załamuje mnie ta fala otępiających reklam w mediach i wciskanie ludziom przekłamanych inf.

Offline Wyświetl profil  

Taaa Lakcid jest tak bezpieczny że rozwalił niemal brzuch mojemu dziecku z nietolerancja laktozy i alergią na białko mleka krowiego (podany przez lekarzy w szpitalu po tym jak już zebrali wywiad i zostali poinformowani o tym że dziecko ma ww problemy). Także nie taki cudowny dla wszystkich. Owszem szczep bakterii jest dobry, bardzo dobry ale jest dużo innych preparatów odpowiednich dla alergików i dla osób z nietolerancja laktozy.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

współczuję, niestety część lekarzy to kompletni ignoranci..Na pocieszenie mogę dodać że z nietolerancji laktozy zazwyczaj się wyrasta (moje dziecko wyrosło w wieku około 2,5 lat).
Generalnie słyszy się, że mleko kozie w ogóle jest zdrowsze i nie uczula względem krowiego. A <spam> dla osób nieuczulonych, wciąż uważam że jest najbezpieczniejszy spośród dostępnych na rynku.

Offline Wyświetl profil  

Basia - się wyrasta lub nie. Dwie córki wyrosły (choć mleka krowiego nie mogą, przetwory jedynie), a ja nie wyrosłam.. ;)
Dla mnie najbezpieczniejszy jest Dicoflor bo mogą go zarówno osoby nieuczulone jak i te z problemami alergii na mleko krowie i nietolerancją laktozy.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Zdrowie dziecka

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]