Dzisiaj jest śr gru 19, 2018 7:30 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Niemowlęta

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:

mrowka456 pisze:
nie czulam potrzeby kupowania czegos co i tak tylko bedzie zbierac kurz .. pozatym nastepny element za ktory trzeba doplacic. kiedys nie bylo i dzieci zyly. pozatym to przeszkadza bo dziecka niewidac

oj, to chyba zależy od dziecka, bo niektóre są takie ruchliwe wiercipiętki, że chwila nieuwagi i zaraz poobijane całe i z siniakami na główce i w takich przypadkach na pewno się taki duży ochraniacz sprawdza :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

polecam posciel z feretti oraz z drewexu,nie sa moze najtansze ale sa bardzo wytrzymale wiec sie oplaci,poza tym sa bardzo mile i maja sliczne wzory,mozna dokupic ochraniacze przyborniki lub rozki ,co komu pasuje,ja uwazam ze ochraniacze sie przydaja,tak samo jak rozki,co do przybornika mam kupiony pierwszy raz wiec dopiero sprawdze czy zda egazmin,lozeczko na poczatku bedzie w naszej sypialni kawalek od komody a przewijak na lozeczku,wiec trzeba gdzies miec podreczny zapas pampersow itp :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

poza tym własnie fajne w tych pościelach jest to, ze można kupić sobie i potem poprosić na prezent dodatkowe elementy. i ma się pasujące i dobrej jakości i od razu znajomi nie mają dylematu, co kupić :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dostaliśmy pościel od chrzestnego. Chciałam cały komplet - kołderka, podusia, poszewki i ochraniacz. Prześcieradełka miałam frotte z gumką i zwykłe bawełniane - wolę frotte bo się lepiej zakłada i się dobrze trzymie.
Pościeli na początku nie używaliśmy wogóle. Mały spał bez podusi, zawinięty w rożek albo rożkiem przykryty. Ochraniacz okazał się przy najwyższym poziomie łóżeczka bezużyteczny bo nie dało się go niegdzie przywiązać. Dokupiłam więc taki niższy, i nie mogę powiedzieć, że to były pieniądze wywalone w błoto. Dziecko jak śpi to często wędruje po łóżeczku i o ile nóżki są często zawinięte w kołderkę czy kocyk to rączki ma wolne i bardzo łatwo może je włożyć między szczebelki. Ochraniacz chroni więc nie tylko główkę.
Ochraniacza używamy do dziś a Młody ma już 21 miesięcy. Pościel kupujemy zawsze w sklepie bo można ją dotknąć i sprawdzić czy jest bardzo sztywna - napuszczana farbami bo i takie się zdarzają.
Kołderki używamy tak całkiem dopiero od tej zimy. Wczesniej rożek ubierałam w poszewkę z dużej poduszki - akurat się mieścił i pod taką kołderką spał. Jak było chłodno to dokładałam jeszcze kocyk.
Kocyków mamy kilka ale najczęściej używamy takich zwykłych polarkowych - były jako dodatki do gazet, chyba "Mamo to Ja" i "dziecko", sprawdzają się super, szybko schną, nie są za grube. Zimą i tak używaliśmy śpiworka.
Warto natomiast zaopatrzyć się w coś "do wózka".

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

:D no to jakbyscie zobaczyly jak moja mala spi to byscie 10 cm gabka lozeczko wylozyly ;p akrobacje alpejskie ze szok. porostu niewidzialm potrzeby ;p mala potrafi spac z lapkami czy nigami poza lozeczkiem .. nic jej od tego nie jest , nie placze w nocy wiec jest ok

Offline Wyświetl profil  

jestem na etapie końcowych zakupów wyprawki i jeśli ktoś kupuje rzecz dla dziecka przede wszystkim ze względów estetycznych a nie praktycznych i dobrych dla dziecka to troche dziwne,temat o pościeli to akurat mam już za sobą w sumie nie było trudno bo poleciła mi siostra pościel -------,jednak na początek stwierdziłam że lepszy będzie śpiworek ------ i rożek z jednej serii i tak zrobiłam kiedy córeczka dorośnie kupie jeszcze pościel,ale to później;] dziewczyny zwracajcie uwagę na jakość i dobro Waszego dziecka,mój wybór był kierowany dobrymi właściwościami 'pościeli' ale wcale nie jest brzydsza także i wzór znajdziecie ciekawy

Offline Wyświetl profil  

Ja na pościel też zwracałam bardzo uwagę. Wybrałam taką z wypełnieniem już. Mają pięjne wzory i jest w 100% z bawełny. Komplet ten jest od razu z tasiemkami zapobiegającymi rozkopywaniu się malucha

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Niemowlęta

Strefa czasowa UTC [letni]