Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:51 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Witam najserdeczniej, do wątku zostałam skierowana przez dobrą duszę, która pomogła mi w nawigacji i ogarnięciu tego forum.

Chciałabym zapytać o kilka spraw związanych z łóżkami piętrowymi. Znalazłam fajny sklep, który polecano mi już z kilku źródeł, ale nie mogę zdecydować się na konkretny model łóżka. Jak myślcie, co lepiej się sprawdza: łóżko piętrowe czy 2 poziomowe. Warto zainteresować się od razu łóżkiem 3 osobowym?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To zależy. Jakie masz warunki mieszkaniowe, w jakim wieku są dzieci itd. Podpowiedz coś ;)
Przychylasz się do którejś opcji?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Warunki mieszkaniowe wiadomo: nie za bogate - stąd pomysł na takie rozwiązanie. Co do moich preferencji, to bardziej podoba mi się idea łóżka piętrowego: nie widzę codziennego składania dwu poziomowego...

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Też już od jakiegoś czasu dumam nad łóżkiem piętrowym.
Dziewczyny dostaną wspólny pokój-naszą sypialnię bo jest nieco większa ale nie tak duża żeby miały stać dwa łóżka.

Póki co obstawiam łóżko piętrowe ale takie 3-osobowe bo nie wiem czy starsza latorośl nie jest jeszcze za mała żeby spać na górze.
Dodatkowo tak sobie myślałam że w razie choroby dziewczyn zawsze któreś z nas może spać z nimi w pokoju.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pomysł wydaje się bardzo dobry (to łóżko 3 osobowe) Masz jakieś konkretne na myśli? Może dasz jakieś foto? Gdzieś widzieliśmy bardzo fajne, jak odnajdę je w przepaściach zapisanych stron, to podrzucę foto, albo chociaż nazwę tego modelu.

Jeśli chodzi o ceny, ile planujecie przeznaczyć na łózko dla dzieciaków?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

O takie łóżko chodzi? To jest trzypietrowe, tzn pietra są dwa, ale jedno łóżeczko jest wysuwane tu daję namiar ale kosztuje tez nie mało ponad 1200 zł.
Tu znalazłam tańsze, ale używane i niestety bez zdjęcia :/ , a to chyba perełka - dobrze wykonanane i solidne jak widać na zdjęciach, tylko dwuosobowe, zresztą zobacz, może przynajmniej w rozeznaniu się troszkę pomoże.

Offline Wyświetl profil  

Moja przyjaciółka ma łóżko piętrowe, dodatkowo, jest opcja wysuwanej szuflady z dodatkowym materacem, super patent, dla pokoju gdzie nie ma wielkiej przestrzeni. Na materacu spokojnie może równie dobrze spać osoba dorosła, sama testowałam:)) Zamówiła w Nizio Home, a tutaj, dokładnie to łózko, koleżanka ma w kolorze popielatym. Aha, pózniej w razie rozdzielenia pokojów, można je rozłożyć na dwa oddzielne łóżka:))

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]