Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 6:56 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam,

między moimi dziećmi będzie róznica 1rok 10 miesięcy, obawiam się że starsza nie da rady spacerować z nami na nóżkach.

Czy któraś z mam ma podobną róznice wieku, może polecić jakieś rozwiązanie, co się sprawdza co nie, przeglądałam dostawki do wózka typu deskorolka (nie wiem czy nie bedzie na to za mała?), dostawki do wózka typu mała dodatkowa spacerówka, lub też wózek dla dwójki dzieci.

Poproszę o opinie :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

U mnie koleżanka ma taki wózek, rok po roku i sprawdza się bardzo dobrze. Odradzałabym raczej wszystkie te dostawki, bo to chyba niezbyt wygodne a ja dodatkowo obawiałabym się, że dziecku może być niewygodnie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Podnoszę temat. U nas będzie różnica 2 lata ale sie zastanawiam czy mała będzie chciała chodzić po ok 5km na nóżkach plus trudo będzie ją upilnować. Myslimy nad jane power twin znalazłam na super promocji w sklepie i muszę się zdecydować do jutra rana. Trzykrotnie droższy jest baby jogger select, choć też jest nie pozbawiony wad. Dziewczyny z podobnym zagadnieniem, poproszę o opinie na tema ww wózków.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Ja z własnego doświadczenia odradzam dostawkę do wózka. Starsza w ogóle nie chce na niej jeździć nawet jak jest zmęczona, woli iść włócząc noga za nogą niż na niej stanąć. Pieniądze wyrzucone w błoto.

brzuszki listopadówek '13: http://img594.imageshack.us/img594/9614/hb5z.jpg
Listopadowe dzieci 2013: http://i60.tinypic.com/2ymys00.jpg

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A ja zdecydowałam sie na podstawke i bardzo polecam.
Między corkami jest rok i 10 msc przerwy, nie wyobrażam sobie żeby miała iść 5 km na nogach, najwiecej przeszłyśmy chyba do sklepu i z powrotem ok 3 km, zajeło nam to 2 godziny.
Przymierzałam sie też do wózka jeden za drugim, wsadziłam tam 2 dzieci i dla mnie to kobyła, ciężko sterować, podnieść żeby najechać na krawężnik itp, jeden obok drugiego nie brałam pod uwage bo w drzwi nie wjade, w sklepie miedzy regałami sie nie zmieszcze.
Moja jezdzi chętnie na podstawce, troche sobie biega, troche wejdzie, ale jak powiem żeby ustała bo będzie szybciej, to wczodzi i jedziemy sobie.

Dopóki nie miałam podstawki, to wyjscia do miasta (mieszkam troche na zadupiu i takie codzienne spacery, to po osiedlu między domkami po żwirówce, to sobie może latać jak chce) były katorgą. Chodziłam z siostrą, starsza chciała na ręce, wieszała sie na wózek siostrzenicy, nie wyrabiała tak sie włóczyć po miescie, po pierwszym spacerze z podstawką siostra stwerdziła "To nasz pierwszy wspólny spacer po którym nie jestem zmęczona" Musiałam przyznać jej rację.

Także reasumując, ja z czystym sercem polecam podstawke, a dodam że moja to troche takie ADHD i bardzo sie bałam że nie bedzie chciała stać.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

chyba powinno być z czystym sumieniem :P

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Moje dziecko tez jest bardzo ruchliwe i będę po 3 cc, z dziesmi jestem 6 dni w tyg nawet po 12 godz sama. W wie mieszkamy w centrum-duzo samochodów, boję sie, że zanim dojdę do parku może mi gdzieś uciec mała, co jej się zdarza. W sklepie to koszmar iśc za rączkę...od razu jest przekręt, rzut i ucieczka. Dodatkowo mimo wszystko muszę mieć też gdzieś oko na 3 najstarsze.
Nowy wózek jane który znalazłam jest przeceniony z 3,5 tyś na 950zł i muszę dzisiaj po niego jechać jeśli chcę go kupić-do dzisiaj rezerwacja (jest z wystawy). Dodatkowo mam do zestawu 2 foteliko-gondolki matrix (sam ich koszt na allegro to 500zł/szt> i ponoć maja 5**, więc badziew to raczej nie jest). Co najwyżej jak nie spełni naszych oczekiwań to go sprzedam za chwilę i dużo nie powinnam stracić. Dodatkowo do wielkiego kombajnu będzie łatwiej załadowac rowerek biegowy, hulajnogę czy akcesoria do piaskownicy :) Do porodu pozostało mi ok 3 m-ęcy, ale tak będe mogła go sobie na spokojnie uprać. Podstawkę mam do mutsy 4rider singe spoke (mutsy board), ale syn jeżdził na niej bez szału, plus ja często o nią niestety zaczepiałam nogami. Ew. jak sprzedam wózek podwójny to wrócę na jesieni do mutsy plus podstawka.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

U nas różnica niecałe dwa lata. Męczyłam się bez podwójnego wózka 4 m-ce. I strasznie plułam sobie w brodę, że od razu nie kupiłam podwójnego.

Kupiliśmy podwójnego baby joggera ale używanego. Te wózki są niezniszczalne. Kupiłam za 1700 zł z dowozem do domu do nas. Patrzyłam też na bugaboo ale ceny były dla mnie kosmiczne.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]