Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 1:04 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Hey mamuśki zastanawiam się jak to jest z tym porodem od dwóch dni nie śpie z powodu bardzo bolesnych lecz nie całkiem regularnych skurczy łacznie z tempym bólem krzyża i oczywiście twardnnieniem brzucha kończe 38 tydzień a łożysko dojrzałe od 31 tygodnia w 35 zastrzyk na zatrzymanie a teraz zadnego rozwarcia wszystko pozamykane Mała ułożona prawidłowo no i w końcu moje pytanie; czy to skurcze oznaczajace zaczecie się porodu czy przepowiadające które podobno nie bolą a moje bolą tak jakby mi ktoś obręcz zaciskał na brzuchu ból jak ostrej miesiączki i te tempe bóle krzyża od zeszłej nocy nieregularne tej nocy właściwie to od 23 do 16 popoludniu co pół gdziny potem co 20 minut po czym ustały i co Wy na to? I mam "czutke" ze zaraz znow ie zacznie tylko czemu sie nie konczy? ;(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ja myślę, że to początek porodu :)
pojechałabym do szpitala, niech dadzą coś na przyspieszenie rozwarcia, bo sie możesz jeszcze długo tak męczyć :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja mialam bardzo podobnie w 37 tygodniu dwa razy wyladowalam w szpitalu lecz po magnezie i nospie ustało i urodzilam w 42 tygodniu. Lekarz mi powiedzial ze moja corka pchala sie do kanału rodnego i stad te bole. a ze to moja pierwsza ciaza było ( donoszona tak daleko) to dlatego taki bol czułam.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Mnie się też wydaje, że Cię bierze ;)
Mnie za 1 razem jak chwyciło to do porodu od razu, a za 2 razem od 30 tc stawiania, a takie bóle w krzyżu i skurcze i aż mnie prostowało ze 3 dni zanim się zaczęło, ale jak się zaczęło to szybko było po ;)

Offline Wyświetl profil  

Ja także jestem zdenerwowana porodem, mimo że to dopiero we wrześniu to różnych opinii się nasłuchałam... wiadomo raz lepiej raz gorzej. Macie jakieś sprawdzone sposoby, co zrobić żeby się tak nie denerwować i po prostu uspokoić? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

najlepiej nie czytac i nie sluchac opowiesci porodowych..
no i nie ogladac w tv..np porodowki...

ja tez przezywałam swoj porod jeszcze na dlugo przed rozwiazaniem.

bedziesz miala skoki ..raz sie bedziesz bała ,potem Ci minie i machniesz ręka.
a jak nadejdzie ten dzien to obawy pojda w kat i skupisz sie tylko na tym aby jak najszybciej urodzic :D

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

pasia251 pisze:
ja myślę, że to początek porodu :)
pojechałabym do szpitala, niech dadzą coś na przyspieszenie rozwarcia, bo sie możesz jeszcze długo tak męczyć :)

Dokładnie miałam taki początek. Robiło mi się tak jak autorce wątku, pojechałam do szpitala i ba drugi dzień synek był na świecie.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]