Dzisiaj jest czw cze 20, 2019 8:24 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Rodziłam w UK.
Wody odeszły mi o 3-ciej w nocy. Nie miałam skurczy, ale że byłam już 9 dni po terminie to o 5-tej rano pojechalismy do szpitala. Po ktg stwierdzono, że mam jeszcze czas i jak chcę mogę wracac do domu. Tak zrobiłam :D
Położyłam sie do łóżka i o 7 zaczęły się lekkie skurcze.
O 9 były już co 3 minuty po minucie i ruszyliśmy do szpitala.
Synek urodził się o 17:20, także bez wód był ponad 12 godzin. Nie było problemów z tętnem.
Myślę, że całe wody mi nie odeszły, bo pamiętam uczucie przy bólach partych, jakby jeszcze wody leciały, ale to tylko moje przypuszczenie :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mi zaczęły się wody sączyć o 18 i od razu dostałam skurczy co 2 minuty, więc prosto do szpitala o 21 syn był na świecie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mi wody płodowe przebiła połozna podczas porodu- były galaretowate, zjełczałe i zielone. Takie były bo mialam cukrzycę ciążową tak nasiloną, że na diecie się nie skończyło i trzeba było wstrzykiwać insulinę. Nie paliłam, zdrowo się odżywiałam- po prostu się wszystko mocniej zużywa w macicy przy cukrzycy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A u mnie wody odeszły podczas badania na fotelu.

Najśmieszniejsze, że to miała być tylko wizyta kontrolna w szpitalu, w którym chciałam rodzić, oddalonym od mojego miejsca zamieszkania o prawie 200 km 3 tygodnie przed terminem.

A więc poranna, 2,5 godzinna podróż autem bez żadnych "zapowiedzi", potem KTG, badanie, prawdziwa powódź i poród w ekxpresowym tempie - 2 godziny i rozwarcie na 10 cm.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej to ja podziele sie wami jak to bylo u mnie z tymi wodami:)
Otwo o 4 rano zachcialo mi sie siusiu...siadlam sobie i nagle chlup...os razu zawolalam mojego meza....ale wstalam i stwierdzialam,ze jeszcze to nie to po czym polozylam sie do lozeczka. Nagle znowu chlup wiec juz wiedzialam,ze to to i czas szykowac sie do szpitala...Po godz 7 dopiero tam dotarla,jak juz zaczelam miec wody z krwia a i zaczelam juz miec bole takie jak na okresik...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mnie wody odeszły na łóżku porodowym. Chwilę wcześniej położna musiała na chwile wyjść i małżonek miał ją wołać jakby mi wody odeszły...i co- tyle co zamknęły się drzwi za babeczką a tu już musiała wrócić bo pyknęło i poleciało :lol: i tak ze trzy razu :) niedługo potem córka była już na świecie, ponieważ po odejściu wód badanie wykazało pełne rozwarcie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W pierwszej ciąży wody odeszły mi przed godz.19,a mała była na świece o 23.29 :D . W drugiej ciąży wody odeszły mi o 3 rano,skurcze pojawiły się o 6,ale po kilku zniknęły,a na dobre wróciły ok.16.Synek urodził się o 19.53 :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja przy pierwszym porodzie mialam przebijane błony płodowe na 40 min przed urodzeniem Oliwii a znowu przy drugim dziecku wody zaczeły mi odchodzic same powoli i po 3,5 godziny syna urodzilam takze mysle ze odchodzace wody to juz nie daleko do porodu, głowka wtedy bardziej naciska na szyjke..skurcze sa silniejsze...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja tam nie wiem, mi wody odeszły 12 dni przed terminem, akcji skurczowej zero przez kolejne 10 godzin (do szpitala dojechałam 2 h po odejściu wód), w końcu stwierdzili że przyspieszą naturę skoro ciąża doszona i podali mi kroplówkę z oxy. za moją zgodą, ale nie polecam :] bolało dwa razy bardziej, co, jak się dowiedziałam w połowie 22 godzinnego porodu, jest normalne przy wywoływaiu oksytocyną. masakra :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC [letni]