Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 4:44 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Gdybyś miała wybór wybrałabyś...
a] poród siłami natury 60%  60%  [ 91 ]
b] cesarskie cięcie 40%  40%  [ 60 ]
Liczba głosów : 151
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: cc czy sn?
Awatar użytkownika

domi mnie tez nic nie boli :)
moze jak źle zszyja to odczuwa sie bol? niektore laski nawet maja te miejsce odrętwiałe? :wo:
ja wogole nie czuje jakbym miala operacje.
tez mialam zewnatrzoponowe.
na narkoze sie nie zgodziłam,wolałam slyszec i widziec co sie dzieje na sali :)))

Domi a jakis odstep czasu był miedzy jedna ciaza a druga?pewnie krotki i bez gAdania zadecydowali o cieciu.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

black_cherry odstęp był długi bo starszego rodziłam w 2008 a młodego w 2013 więc 5 lat, ale miałam skurcze co 3 minuty od rana od 9 i ciągle szyjkę długa i zamkniętą więc o 19 zrobili cc a i tak mały był lekko niedotleniony pewnie przez skurcze nie urodziłabym samodzielnie w życiu dłużej by czekali to bym tylko urodziła gorzej niedotlenione dziecko tak jak było ze starszym :( teraz jerstem w 3 ciązy i nie biorę po uwagę innego rozwiązania jak cc zwłaszcza że teraz jest krótki odstęp jak będę rodzić to będzie 1,5 od cc a mówią o minimum 2 latach :roll:
Wiem że 3 cc to nie piknik ale sn po 2 cc to może być sajgon :?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

oj a nawet nie proboj sn...po co!
nie wiem dlaczego niektorzy szczyca sie tym porodem sn..
co w tym cudownego?
nie dosc ze boli jak cholera to jeszcze mozesz sie "ze&**ać", hektolitry wód ktore wylatuja z ciała,czasem nacięte krocze... :|
bleeeeeeee
mnie to obrzydza.

z reszta po 2ch cc pewnie nie pozwoliliby Ci rodzic sn,za duze ryzyko pękniecia...

1,5roku to nie duza roznica :P wrecz żadna.
nie boisz sie o bliznę?
ja to mam wrazenie ze w kolejnej ciazy wszystko sie rozłazi i może nie daj Bóg popękać...czy raczej nie ma szans? pod koniec pewnie beda Ci sprawdzac jej grubość..

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

black_cherry ryzyko pęknięcia wynosi 2-3% więc nie jest duże i głównie dotyczy porodu, o bliznę i komplikacje się boje ale jakie ma to teraz znaczenie jak już jestem w ciąży. Ciąża jest nie planowana, jest z kategorii cudów bo jeden jajowód mam usunięty 2 niedrożność mam potwierdzoną 2 badaniami HSG i laparoskopią a się udrożnił sam cudownie. Więc spodziewam się małego cudu i liczę że nie opuści mnie szczęście i wszystko obędzie się bez komplikacji :D
Myślę że nawet gdybym chciała, a nie chce, to ciężko by było znaleść lekarza który się zgodzi :roll:

Mnie poród sn nie obrzydza fizjologia, a estetyka operacji też pozostawia wiele do życzenia :lol:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

domi ale chyba nie masz co narzekac na stan swojej blizny z cc? :)
ja u siebie nic nie widze ,a nawet gdyby to naprawde mi to nie przeszkadza.
jest to jest :)
jakos musieli pociąc,dobrze ze nie w pionie jak za dawnych czasow ;))

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

black_cherry zewnętrzna blizna ok trochę dłuższa niż po 1 cc bo musieli starą wyciąć ale ok. gorzej z bliznami na macicy bo tam to są już 2 i nie wiadomo w jakim stanie bo ocena na usg jest bardzo mało wiarygodna ale nie ma co martwic się na zapas :roll:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]